Warsztat 79 Bronkowy misz-masz
#23

Ale ze mnie franca jedna, jak tylko mam w jakieś karty wejżeć to zwierzaki widzę koło ciebie Bronka, a jak co do czego przyjdzie to ich nie widzę, tylko jakoś tak czarno ... buuhhh co jest nie tak ze mną ??? Gratulacje dla LeCaro Oklaski Oklaski Oklaski już się nauczyłam twój link pisać bez ściągi, więc coś musi być na rzeczy z tymi wygranymi w warsztatach, ćwiczeniach Krzyk Rotfl Buziak Buziak Plotki Jakaś z ciebie wieżma jest LeCaro Kotek Buźki Buźki Buźki Buźki Buźki Ta moja wypowiedz jest w formie żartu oczywiście....
Odpowiedz
#24

Basiu, no ale dlaczego tylko w formie żartu? 8-) :happy-smileyflower:

Matko... znowu wygrałam Krzyk Beczy Hura Bezradny Dziękuję Bronko serdecznie!

Bronko - nigdy nie słyszałam o dziecku, które marzyłoby o działce budowlanej na Komunię Rotfl
A co do ostatniego pytania - widać z tego, że ta Królowa Mieczy która mi się pokazała, to była Twoja Mama, która była twarda i nie chciała się zgodzić na jednego małego pieska (pomimo tylko 30-tu przypadkowo rozmnożonych chomików - no czasem bywa, że ktoś się rozmnoży "przez przypadek" :romance-hearteyes: ).

No i znowu muszę... myśleć Myśli :techie-hourglass: Whistle

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#25

LeCaro mój brat jest dosyć specyficzny (chociaż nie w złym tego słowa znaczeniu), gdyby kupił rower jaka byłaby to zagadka Oczko
No własnie Barbaro też sobie o tym pomyślałam jak mi wróżbe robiłaś Oczko
Odpowiedz
#26

Całkiem fajny warsztat. Uśmiech Teraz widzę, że w pytaniu o brata miałam idealne karty ale w życiu , nigdy w świecie nie wpadłabym, że może chodzić o to o co właśnie chodziło. Głupek Gratulacje dla LeCaro Uśmiech
Odpowiedz
#27

Ewcia no własnie miałaś dobre karty czasem trzeba się dać ponieść pierwszemu skojarzeniu Oczko
Odpowiedz
#28

A ja jak zwykle ostatnio spóźniony. Gratulacje LeCaro! Buźki Bronka dziękuję za ciekawy warsztat Rotfl
Odpowiedz
#29

I ja dziękuję za wspólne cwiczenie, ten warsztat to było wyzwanie Ok Uśmiech Gratuluję LeCaro Ok

vega Kotek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości