Warsztat 84 - Dzieciństwo
#23

Basiu, masz świętą rację kochana Buziak
Mam nadzieję, że dziewczyny z obu stron wezmą sobie do serca Twoją radę i wyciągną rękę do zgody... Ewko, jak się nie można dogadać, to trzeba spasować tak jak to elegancko zrobiła Lady... wiem że to trudne, ale innej rady niestety nie ma. Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#24

Jakie zmiany awatarów się tu dzieją Uśmiech
Odpowiedz
#25

Cuda się dzieją... Jednorożce z krzaków wyskakują, Anioły chodzą po ziemi Rotfl

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#26

“Amore, more, ore, re servantur amicitiae”
Buława schowana Pociesza Jeśli to Twoje zdjęcie to te oczy mnie do tego przekonały ( bo są dokładnie takie jak moje i jeszcze jak są zielone, to całkiem mnie rozkleiło) i coś jeszcze, ale to nasza słodka tajemnica Oczko
Ewka odpowiadam na Twoje pytania:
1. Jakie emocjonujące dla mnie wydarzenie miało miejsce gdy miałam 15 lat? – 2 denarów, XII wisielec, 7 mieczy – sądzę, że brałaś udział w jakimś konkursie tanecznym, albo podjęłaś swoją pierwszą w życiu pracę, było to dla Ciebie tak ważne, że odcięłaś się od wszystkiego, skupiłaś się na tym, temu w całości poświęciłaś swój czas, być może robiłaś to w tajemnicy przed innymi ponieważ nie byłaś pewna jaki będzie tego efekt
2. Moi rodzice chrzestni nie uzgadniali między sobą jakimi prezentami obdarzą mnie w związku z moją I Komunią. Skutek tego był taki, że ojciec chrzestny postanowił ofiarować mi już po Komunii jeszcze jedną rzecz, którą w tamtych czasach uważało się za komunijne ABC. O jaki dodatkowy prezent chodzi? – 9 kielichów, IX Pustelnik, 3 buławy – był to prezent dany Ci z miłością, sądzę, że było do w dwóch częściach Stary i Nowy Testament.
3. Kiedy byłam mała "cierpiałam" na pewną przypadłość , której przyczynę przypisywało się mojej wrażliwej naturze. Co to było? As mieczy, 6 kielichów, 4 denary- być może miałaś na coś alergię albo problemy z mową – byłaś milczkiem, albo się jąkałaś, być może miałaś omdlenia, mówiłaś przez sen
4. W drugiej klasie podstawówki uczęszczałam na pewne zajęcia pozaszkolne. Jakie? – Rycerz kielichów, 2 miecze, as denarów – typuję zajęcia teatralne, poetyckie, muzyczne, było to coś co wypełniało twoje wnętrze, była to Twoja pasja, osiągałaś w tym wyniki.
Salucik Papa
Odpowiedz
#27

No i proszę - nie mówiłam, że się cuda dzieją? Oczko
To i ja też zaraz zajrzę do kart... chwilunia...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#28

A to ci miła niespodzianka. Rotfl W skali 1 do 10 moje zaskoczenie to 11. Szok Oczy moje ale nie zielone. Reni i tak się wyda , że cię przekupiłam.... Oczko Dzięki za udział Pociesza
Odpowiedz
#29

No to tu są moje wypociny:
1. Jakie emocjonujące dla mnie wydarzenie miało miejsce gdy miałam 15 lat?
7 pentakli, 7 buław, Król buław
Moje propozycje: przeprowadziliście się do nowego domu, wygrałaś jakieś zawody albo olimpiadę przedmiotową, brałaś udział w konkursie muzycznym, byłaś na jakiejś wymarzonej wycieczce zagranicznej, albo... zakochałaś się w Królu Buław Oczko
2. Moi rodzice chrzestni nie uzgadniali między sobą jakimi prezentami obdarzą mnie w związku z moją I Komunią. Skutek tego był taki, że ojciec chrzestny postanowił ofiarować mi już po Komunii jeszcze jedną rzecz, którą w tamtych czasach uważało się za komunijne ABC. O jaki dodatkowy prezent chodzi?
6 mieczy, Królowa Pentakli
Może zegarek, rower, albo rolki?
3. Kiedy byłam mała "cierpiałam" na pewną przypadłość , której przyczynę przypisywało się mojej wrażliwej naturze. Co to było?
8 buław, Cesarzowa
No nie wiem, mógł to być jakiś problem z jedzeniem... może jadłaś za szybko, albo w ogóle nie chciałaś jeść? Inny pomysł - przypadłość związana z emocjami: chowałaś się w jakiejś szafie albo w innym miejscu, strasznie szybko wpadałaś w płacz, nie umiałaś usiedzieć na miejscu, albo bardzo szybko mówiłaś, czy też odwrotnie - przez długi czas nic nie mówiłaś.
4. W drugiej klasie podstawówki uczęszczałam na pewne zajęcia pozaszkolne. Jakie?
10 buław, Głupiec, 6 buław
Myślę, że to były jakieś zajęcia fizyczne - taniec, rytmika, może jakiś sport... w każdym razie coś wymagającego wysiłku. Inny pomysł - malowanie.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#30

Jesteś bardzo do mnie podobna, na początku myślałam, że to moje zdjęcie i mnie wcięło. No cóż chyba mam sobowtóra. Trzymaj się Ok
Odpowiedz
#31

Byle tylko to podobieństwo kończyło się na wyglądzie.... Oczko
Odpowiedz
#32

A jesteś skorpionicą?
Odpowiedz
#33

Nie...upartym Koziorożcem. Uśmiech Ale moja mama i najlepsza koleżanka są Skorpionami.
Jednorożec LeCaro dziękuję za udział. No to czas na rozwiązanie. Dajcie mi chwilkę.
Odpowiedz
#34

Oops, właśnie zaczęłam rozkładać karty, ale widzę, że się spóźniłam Beczy Oczko

vega Kotek
Odpowiedz
#35

1. Jakie emocjonujące dla mnie wydarzenie miało miejsce gdy miałam 15 lat?
Udało mi się pójść na koncert pewnego zagranicznego zespołu , którego byłam wielkaaą fanką. Co to było za szczęście Hura ......tym bardziej, że zakochana byłam po same uszy w jednym z członków zespołu... Głupek

2. O jaki dodatkowy prezent chodzi?
W zamierzchłych czasach, kiedy odbywała się moja I Komunia każdy musiał obowiązkowo dostać...zegarek. Tak się złożyło, że w moim przypadku był to prezent komunijno-pokomunijny.

3.Kiedy byłam mała "cierpiałam" na pewną przypadłość , której przyczynę przypisywało się mojej wrażliwej naturze. Co to było?
Namiętnie mówiłam przez sen i zdarzył mi się również epizod z lunatykowaniem.

4.W drugiej klasie podstawówki uczęszczałam na pewne zajęcia pozaszkolne. Jakie?
Chodziłam na zbiórki dla zuchów. Było tam po trochu łazęgostwa po lesie, malowania, śpiewania

No więc teraz po kolei co się zgadzało:

Bronka
3. ...lunatykowanie
4. ogrodnictwo/botanika, zajęcia plastyczne albo muzyczne Oklaski

Barbara40
1.zamiłowanie,doświadczeń zmysłowych, lub jakaś osoba ciebie oczarowała swymi zdolnościami
2.coś co wcale nie potrzebowałaś, nie czułaś potrzeby posiadania tego, zegarek Oklaski

perełka
3. mówiłaś przez sen
4. muzyczne Oklaski

Jednorożec LeCaro
1. brałaś udział w ..... muzycznym,zagranicznej, zakochałaś się w Królu Buław( no też Oczko )
2. Może zegarek
4. jakieś zajęcia fizyczne . Inny pomysł - malowanie Oklaski
Odpowiedz
#36

Vega nie wiedziałam.... Myśli Każda z was trafiła dokładnie w samo sedno dokładnie po jednym razie a reszta odpowiedzi to bardzooo bliskie skojarzenia. Tak więc nie wiem kto tu wygrywa tym razem.... Głupek Ja mam taką propozycję, żeby tym razem dać szansę komuś kto jeszcze nie prowadził warsztatu albo prowadził go najrzadziej? myślę, że tak będzie najsprawiedliwiej. co wy na to? Uśmiech
Odpowiedz
#37

He he he, ciekawa przypadłość to mówienie przez sen Oczko No trochę mi to wyszło w kartach, bo napisałam o szybkim mówieniu - a moja kuzynka, która też mówiła przez sen, to mówiła wtedy bardzo szybko, jak karabin... ale "na jawie" też zawsze tak mówiła, więc nie wiem czy ty miałaś podobnie, czy nie.
A zdradzisz co to był za zespół?

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#38

Szybko nie ale wiem, ze to nie koniecznie musiał być monolog w moim wykonaniu bo podobno można było wtedy ze mna bez problemu pogadać. Uśmiech LeCaro będzie obciach jak powiem ale co tam....The Kelly Family Rotfl
Odpowiedz
#39

Buźki to zastanowcie sie nad tym zwyciezca. pozdrawiam
Odpowiedz
#40

Aaaaa... no to tam nawet paru chłopaków do zakochania było z tego co pamiętam Rotfl
A przeczytałam kiedyś przypadkowo, że jeden jest teraz mnichem Rotfl

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#41

No to akurat ten mi najbardziej do gustu wtedy przypadł..... Rotfl
Jeszcze raz dziękuję wam za udział i czekamy na kolejny warsztat. Kwiatek
Odpowiedz
#42

Nie szkodzi, weszłam na warsztat dokladnie jak Ewka pisałaś rozwiązanie. Dziewczyny ja na kilka dni wybywam poza zasięg netu, ale I'll be back Papa Papa

vega Kotek
Odpowiedz
#43

Vega obyś miło spędziła ten czas bez netu Buźki Ewka dziękuję za super warsztat Kwiatek mam koleżankę co do dziś za tym zespołem szaleje ... Rotfl
Ja wolę ćwiczyć więc same decydujcie, która poprowadzi następny warsztat Hejka Buźki Buźki
Odpowiedz
#44

Ja tobie też bardzo dziękuję za udział. Buźki Coś brakuje chętnych do poprowadzenia kolejnego warsztatu. Perełka może ty zadebiutujesz? Co ty na to? Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości