Jak przyciągnąć miłość?
#67

Witajcie Uśmiech Zastanawiam się, co sądzicie o wszelkich rytuałach czy działaniach mających przyciągnąć jakieś zjawisko czy osobę, ale bez myślenia o kimś konkretnym? Jest wiele przykładów rytuałów, gdzie przyciąga się wymarzonego mężczyznę lub kobietę, ale nie myśli się o nikim, a w zamian oczekuje się konkretnych cech czy wręcz nawet bardziej ogólnie- żeby był to ktoś odpowiedni albo przeznaczony. Jeśli nie rzuca się uroku z myślą o danym człowieku, to nie powinno być to manipulacją, ale z drugiej strony jest pewna logika w tym, że, mimo braku myślenia o kimś konkretnym, nasz czar mimo wszystko kogoś dosięgnie. Czy takie zaklęcia nie wiążą woli drugiej osoby? Są w końcu bardziej nastawione na przyciągnięcie kogoś nić na wymuszenie danego zachowania, ale podczas takiej wizualizacji zazwyczaj rozmyśla się, że ta osoba nas pokocha. Jednak, jeśli takie rytuały mają "wywołać" przeznaczonego kochanka, to czy nie zakochałby się w nas tak czy inaczej a czar to tylko ułatwienie i przyspieszenie procesu- pokazanie wszechświatowi swojej gotowości i inicjatywy? Wybaczcie za takie pokręcone przemyślenia, ale w sumie zastanawia mnie Wasze zdanie na ten temat, bo jak widzicie, w moich myślach już się gubię :p Nie jestem też na tyle doświadczona, żeby wnioskować z własnych doświadczeń bądź znanych prawd, więc zapraszam do dyskusji Uśmiech P.S. Mam nadzieję, że nie powtórzyłam tematu, ale nigdzie nie widziałam konkretnie takiego.
Odpowiedz
#68

Wg mnie takie rytuały gdzie nie myślimy o nikim konkretnym nie są manipulacją. Po prostu przyciągamy taką osobę, która też tego pragnie.
Świetny artykuł i skuteczna modlitwa na przyciągnięcie miłości jest tutaj
http://www.nowaswiadomosc.pl/452-jak-osi...tnera.html
Odpowiedz
#69

dziwny zbieg okolicznosci ale dzisial wlasnie szukalam w internecie z ciekawosci rytualow na milosc . Po przeczytaniu uznalam ze to moze zabawa a moze zbyt niebezpieczne by sie w to bawic? Prosze kochani co sadzicie o rytualach? Tak pytam z ciekawosci
Odpowiedz
#70

Ja uwazam ze takie rytualy nie sa zbyt bezpieczne , moim zdaniem taki rytual musi wykonac osoba ktora sie na tym zna I wyjasni rowniez ze trzeba sie liczyc z konsekwencjami po takim rytuale Uśmiech, natomiast jesli otworzymy sie na milosc sama do nas wpadnie Uśmiech wystarczy uwierzyc Uśmiech

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#71

Kasia12 ma racje. Można przypadkowo zrobić komuś krzywde. Jednak jest wiele metod na przyciagnięcie miłości Uśmiech
Odpowiedz
#72

Dziekuje kochani za odpowiedz a moge wiedziec jakie to metody? To tylko ciekawosc Oczko
Odpowiedz
#73

A nie lepiej zakupić jakiś amulet czy inne ustrojstwo , które ma przyciągnąć miłość niż bawić się w rytuały?
Odpowiedz
#74

Ale cenie sobie kazde zdanie. Ile ludzi tyle roznych zdan Oczko To jak z lekarzami jesli wyslucham jednego najpewniej nie zdiagnozuje mnie
prawidlowo Oczko
Luksie a co Ty osobiscie polecasz jakie przedmioty? czytalam kiedys o runach ale kazdy ma inne doswiadczenie . I czy to ich moc czy tylko naszej wiary w dany przedmiot?
Odpowiedz
#75

Są też kamienie przyciągjące miłość. Uśmiech
Odpowiedz
#76

Nastku a jakie to? rubiny? Oczko
Odpowiedz
#77

Nie hehe, nikt ci nie każe sie tak wykosztowywać Uśmiech
Możesz kupić w tym celu
- kwarc różowy (bardzo piękny różowy kamień, gorąco polecam)
- rodochrozyt
- malachit
Poczytaj o nich w internecie. Możesz kupic pojedyńczy kamień lub element biżuteri z nim np: pierścionek, wisiorek, bransoletka.
Życze ci znalezienia WIELKIEJ MIŁOŚCI na całe życie Buziak
Odpowiedz
#78

Dziekuje Ci Nastku wiesz pierwsze slysze o tych kamieniach kwarc ok ale o tych 2 ostatnich nie slyszalam wiec zaraz sobie poczytam. dziekuje Ci pieknie i zycze radosnego dnia Oczko Mam pytanie czy oczyszczanie domu szlwia zwykla i zapalenie swiec cos daje? bo ja tak zrobilam 2 dni temu i zaczelaminaczej myslec Oczko aha i na drzwiach nakreslilam rune zabezpieczajaca Oczko
Odpowiedz
#79

Nastku dzieki Tobie zamowilam rozowy kwarc Oczko
Odpowiedz
#80

Miło mi Uśmiech
Pamiętaj, aby kamyk oczyścić i naładować pozytywną energią Uśmiech
Mam nadzieje, że kamyk przyniesie Ci wymarzoną miłość XD
Odpowiedz
#81

Mnie jeszcze bardziej. Ale tego ze trzeba Go oczyscic i naladowac pozytywna energia nie wiedzialam, czy oznacza to ze musze zmowic modlitwe?
Odpowiedz
#82

Nie, ale jak najbardziej możesz pomodlić sie o miłość XD
Oczyszczamy kamień z wszelkich negatywnych energi. W tym celu umieszczamy go pod strumieniem chłodnej wody i wyobrażamy sobie, że wszystkie nagromadzone na nim energie spływają. Powinno to chwile trwać, aż nie poczujesz, że kamień jest oczyszczony. Potem powinnaś go naładować intencją. Trzymaj kamień w dłoni i wyobrażaj sobie, że przyciąga miłość. To jest taki skrót.
Więcej przeczytaj sama, ponieważ jest wiele metod Uśmiech
Odpowiedz
#83

Nastek dziekuje Ci pieknie za ta odpowiedz. Ale mam pytanie co do tego ja naprawde poczuje ze schodzi z kamienia zla energia?
Odpowiedz
#84

To znaczy z kamienia nie schodzi zła energia. Ten kamień przewineło sie przez mnóstwo rąk i należy go oczyscić. Niekoniecznie poczujesz. Po prostu skup sie na oczyszczeniu go. Wyobrażaj sobie jak wszystkoz niego spływa i kamień zostaje czysty.
Ja zawsze trzymam kamień pod bieżącą wodą przez 1-2 minuty.
Odpowiedz
#85

Dzieki Nastku za rade dzis dostalam kamien. Jest piekny , serduszko z metalowymi rozami Oczko postapie jak Mi radzisz nim wloze Go na szyje. Oczko
Odpowiedz
#86

Wow, musi być piękny Uśmiech
Mam nadzieje, ze będzie ci służył Uśmiech
Odpowiedz
#87

hmm...do medytacji najlepszy jest nieoszlifowany kwarc rózowy...ale uwaga może silnie działać na czakrę serca, wiec może być i oszlifowany wtedy jest łagodniejszy...
a z jakim metalem jest połączony...?

Zanim skorzystamy np., z kamyczka w określonym celu, należy zapoznać się/poczytać jakie ma właściwości...
Nie dla wszystkich, wszystko ma takie samo znaczenie tak fizyczne jak i psychiczne czy magiczne...
Np. kwarc rózowy, jednym może służyć...a niektórzy mogą odczuwać np. duszności...
Dlatego jeszcze raz powtarzam, aby korzystać z talizmanów, amuletów...trzeba mieć wiedzę co, i jak działa ...
Poobserwuj jak się czujesz nosząc ten kwarc różowy...jeśli niekomfortowo...nie noś...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#88

Nastku oczywiscie ze jest piekny Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości