Warsztat 100 - Wspomnienia
#23

Przede wszystkim gratulacje dla zwycięzcy. Kwiatek Oklaski
Śliczne podziękowania dla Basi za fajny i ciekawy warsztat. Buziak Kwiatek
I bardzo się cieszę z wyróżnienia, Hura Hura
choć widzę, że zabrakło mi wyobraźni. Myśli
Odpowiedz
#24

2 pucharów + 10 buław = napoje po których człowiek ma ciężar na żołądku Rotfl czuje się ociężały
król pucharów + król mieczy = na ucztę królewską trzeba się dostać przez wielką bramę Kwiatek
do czego służy/-ł ten przedmiot? 4 pucharów hm do zabicia nudy? = ja bym raczej tak powiedziała: do poprawy nastroju, lepszego wyglądu,
Naprawdę świetnie ci to poszło Luks

Anlana z pewnością nie zabrakło ci wyobraźni, tylko następnym razem będziesz już wiedzieć, że na warsztatach czytasz intuicyjnie to co ci karty mówią i opisujesz wszystko to co widzisz, czujesz, nawet jeśli wydawałoby ci się, że nie miałoby to sensu, im więcej tym lepiej.
Odpowiedz
#25

barbara40 napisał(a):Anlana z pewnością nie zabrakło ci wyobraźni, tylko następnym razem będziesz już wiedzieć, że na warsztatach czytasz intuicyjnie to co ci karty mówią i opisujesz wszystko to co widzisz, czujesz, nawet jeśli wydawałoby ci się, że nie miałoby to sensu, im więcej tym lepiej.

Dzięki wielkie za wskazówki, chyba odpowiedź na drugie pytanie miałam "podaną" na talerzu" Oczko 9 buław jakby nie było to także, odgrodzenie się, klatka -> krata, okraszona obfitością Cesarzowej Oczko, ślepa uliczka, co pasowałoby do opisu tego lokalu (rodzaj boksu), ale to staje się jasne, kiedy już jest odpowiedź na pytanie. Rotfl
Odpowiedz
#26

Ja też się ciągle uczę, wiem, że łatwo mówić jak się zna odpowiedź, ale to nic Luks szykuje nam następny warsztat Cwaniak
Odpowiedz
#27

Anlana napisał(a):
barbara40 napisał(a):Anlana z pewnością nie zabrakło ci wyobraźni, tylko następnym razem będziesz już wiedzieć, że na warsztatach czytasz intuicyjnie to co ci karty mówią i opisujesz wszystko to co widzisz, czujesz, nawet jeśli wydawałoby ci się, że nie miałoby to sensu, im więcej tym lepiej.

Dzięki wielkie za wskazówki, chyba odpowiedź na drugie pytanie miałam "podaną" na talerzu" Oczko 9 buław jakby nie było to także, odgrodzenie się, klatka -> krata, okraszona obfitością Cesarzowej Oczko, ślepa uliczka, co pasowałoby do opisu tego lokalu (rodzaj boksu), ale to staje się jasne, kiedy już jest odpowiedź na pytanie. Rotfl

Anlana i o to właśnie chodzi w warsztatach - by się nauczyć najwięcej. To nie jest najważniejsze kto poda najlepszą odpowiedź, najważniejsze jest ile wyciągnie z warsztatu. Uśmiech
A z czasem właśnie dzięki wyciągniętym wnioskom coraz lepiej celujemy.
Odpowiedz
#28

A tak na marginesie, fajny prowadziliście z mężem interes. Teraz w Anglii reanimowaliście firmę?
Odpowiedz
#29

Niestety nie Bezradny
Odpowiedz
#30

Luks napisał(a):Anlana i o to właśnie chodzi w warsztatach - by się nauczyć najwięcej. To nie jest najważniejsze kto poda najlepszą odpowiedź, najważniejsze jest ile wyciągnie z warsztatu. Uśmiech
A z czasem właśnie dzięki wyciągniętym wnioskom coraz lepiej celujemy.

Masz rację, dlatego z ciekawością czytam Wasze posty i czasem mi się buzia ze zdziwienia otwiera gdy widzę celność dedukcji. Pozdrowionka. Uśmiech
Odpowiedz
#31

barbara40 napisał(a):Niestety nie Bezradny
To szkoda Smutny
Ale ważne, że macie źródło dochodu
Odpowiedz
#32

Piękna ta brama!
Dziekuję za warsztat Basiu.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości