Dzień Życzliwości 21 listopada
#1

Witajcie, mam do Was prosbe. Wyslijcie dzisiaj proszę zyczenia, dobrą energię do tych, z którymi się bardzo różnicie. Dzisiaj jest Dzień Zyczliwości, więc niech taki właśnie będzie. Wznieśmy się ponad spory i bądzmy szczęśliwsi.
W tym wątku meldujcie, czy to zrobiliscie i jaki był odzew!
Odpowiedz
#2

Lady of Dreams dobrze, że o tym nam przypomniałaś Buziak wieczorem zdam relację, a póki co macie to ... Rotfl
Odpowiedz
#3

Cieszę się Basieńko, ze pomysł spodobał się. Czekam się na Wasze meldunki,Oczko Ja rowniez zbieram się, żeby do kogos napisac , z kim nie mam kontaktu juz długo. Napiszę jaka była reakcja tej osoby wieczoremOczko
Odpowiedz
#4

A więc tak, dziś to ja odczułam czyjąś życzliwość w stosunku do mnie, za co bardzo jestem wdzięczna tej osobie. Udostępniła mi możliwość skorzystania ze swojej drukarki i wydrukowania ważnego dla mnie dokumentu, choć sama w tym czasie była bardzo zajęta. Często sobie pomagamy w różnych sytuacjach, ale dziś to nie była przysługa, tylko jej inicjatywa chęci okazania mi pomocy, bo domyśliła się sama, że w poniedziałek będę mieć nie małe kłopoty aby wydrukować ten dokument... ach długo by pisać, ale dzięki tobie Lady, dziś zwróciłam uwagę na to, jak ludzie się odnoszą w stosunku do mnie i potrafiłam docenić czyjeś szczere starania, chęci okazania bezinteresownej pomocy mi. Dziękuję Buziak Kwiatek
Odpowiedz
#5

Super Barbaro! Ja wysłalam sms z pozdrowieniami ale nie dostałam jeszcze odpowiedziOczko Czekam wiec dalej, bo co mi pozostaje?Uśmiech
Odpowiedz
#6

Wiesz czasami człowiek jest tak zaganiany, że niekiedy aby odpisać na sms robi to później, nie od razu
Odpowiedz
#7

Wiem Barbaro ale ten przypadek jest dosc specyficznyOczko Ma humoryOczkoJest spod PannyOczko
Odpowiedz
#8

Ja dzisiaj takie sygnały "wysyłałam" w stronę mojego Taty... chociaż prawdę mówiąc dopiero potem się dowiedziałam że dziś jest Dzień Życzliwości. Oczko No i przez chwilę było nawet miło... a potem jak zwykle.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#9

LeCaro a ja nie dostałam odpowiedzi, wiec tez nie wyszłoOczko ale nie zaluje, ze probowałamOczko
Odpowiedz
#10

Szkoda że nie dostałaś odpowiedzi Smutny i ja też nie żałuję że próbowałam... i będę jeszcze zapewne próbować w przyszłości. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#11

To dobrze , ze bedziesz probowac. A ja juz mam wniosek wynikajacy z moich obserwacji. Zauwazylam , ze jesli robie cos do czego nie jestem przekonana w 100% ,ze wyjdzie, to niestety nie wychodzi...
Odpowiedz
#12

Właśnie dziewczyny, nie ma co żałować, dobro wysyłasz to i dobro do ciebie wraca, no nie? a jak ja to mówię idzie ono przez parzymiechy ... cóż trudno trzeba poczekać i tyle.
(moje chłopaki jak spóźniają się ze szkoły, wracając do domu, mówię im co przez parzymiechy lazłeś? )
Odpowiedz
#13

Cha cha czyli wrózysz ze jutro mi odpisze i ze powinnam zaczekac? Dam znac BarbaroOczko
Odpowiedz
#14

Basiu - co to są "parzymiechy"? Muszę to wiedzieć! Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#15

Melduje , ze odpisałOczko Po północyOczko Długo zastanawiał sięOczko
Odpowiedz
#16

Cieszę się bardzo Lady Buziak
LeCaro, to jest tylko takie moje powiedzonko, mam takich parę...parzymiechy, parzy - miechy, więc się zastanówmy teraz co może parzyć ? pokrzywy? gdzie rosną zazwyczaj? gdzieś na boku, w krzakach, (w krzokach) musisz zboczyć z drogi którą idziesz, aby mieć z nimi styczność, do jakiej wysokości przeważnie rosną? do pasa, a co mężczyźni (chopy) mają na wysokości pasa między nogami? na to też się godo po śląsku miech, chop mo miech, mężczyźni mają miechy, z jajcami w środku .. mam nadzieję, że umiejętnie ci to wyjaśniłam Uśmiech znam też inne określenia tego męskiego przyrodzenia, ale uważam to za niestosowne tu przytaczać, ogólnie chodzi o to, że idzie, coś dociera okrężną drogą, z nadłożeniem sobie drogi, zamiast prosto, bez kluczenia.
A po za tym jest taka miejscowość - wieś, na śląsku o nazwie Parzymiechy <!-- m --><a class="postlink" href="https://pl.wikipedia.org/wiki/Parzymiechy">https://pl.wikipedia.org/wiki/Parzymiechy</a><!-- m --> na krańcu województwa śląskiego Uśmiech

+
Odpowiedz
#17

Basiu, no... Rotfl Rotfl serdeczne dzięki za tak wyczerpujące objaśnienie!

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości