Podawanie rozkładu i wyciągniętych kart na forum
#89

Taka w sumie moja sugestia była Uśmiech Alem skromna, hihihi Uśmiech
Odpowiedz
#90

A dziękuję za uznanie :thanks: Lol
Odpowiedz
#91

Eremit napisał(a):A dziękuję za uznanie :thanks: Lol

Dopisz to do Regulaminu ...
Ale w takim razie wolność słowa i indywidualizm na tym forum umarł ... przymus to złe ... podejście ...
odbije się nie tyle na tych co tu są ale na tych co przyjdą ... to skrepowanie ...
kto się chce uczyć pewnie się ucieszy z wybrania drogi łatwej i na skróty ... co nie każdemu pasuje ...
Jest jeszcze inna droga ... prawdziwy tarot ...


Pozdrawiam
Odpowiedz
#92

No coz...nasze forum nazywa sie "Dobry Tarot", jesli nie chcesz isc z nami droga "Dobrego Trota" to masz szanse zalozyc forum "Prawdziwy Tarot". Bedziemy do ciebie zagladac. Jesli chodzi o wolnosc slowa i indywidualizm, ktory , jak mowisz umarl na tym forum, to proponuje wpierw uzasadnic swoja opinie, bo to sa slowa rzucane na wiatr....Poza tym, tu nie ma zadnego przymusu Wormars. Porzadek musi byc i jakies okreslone zasady. Gdybysmy sie z propozycja Eremita nie zgadzali to by tu dopiero wrzalo. A to czy nasz sposob nauki jest wybraniem latwej i na skroty drogi, to trudno powiedziec...nie wiemy przeciez jak ty sie ,przpraszam(!), nie chce cie urazic mowiac -" uczyles". Komu nie odpowiada nasz sposob uczenia moze sobie pojsc, tak jak ty, wlasna, indywidualna droga i wypracowac sobie zupelnie personalne znaczenia kart. Ty zreszta przeciez nie przychodzisz tu sie uczyc, prawda? mowiles, ze wszystko wiesz.
Odpowiedz
#93

co za ułomni ludzie marnują tlen na planecie Lol Lol Lol Lol Lol nikt nigdy nie będzie znać wszystkich sekretów tarota.A co do prawdziwego tarota-to właśnie na dbtarocie taki jest.A jak się nie podoba to wypad.Argument o wolności słowa rodem z pewnej partii na P-no comments.A potem się dziwimy że takie nowe Chrzanowskie i Macieje wypadają.


Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol
Odpowiedz
#94

rudalila napisał(a):No coz...nasze forum nazywa sie "Dobry Tarot", jesli nie chcesz isc z nami droga "Dobrego Trota" to masz szanse zalozyc forum "Prawdziwy Tarot". Bedziemy do ciebie zagladac. Jesli chodzi o wolnosc slowa i indywidualizm, ktory , jak mowisz umarl na tym forum, to proponuje wpierw uzasadnic swoja opinie, bo to sa slowa rzucane na wiatr....Poza tym, tu nie ma zadnego przymusu Wormars. Porzadek musi byc i jakies okreslone zasady. Gdybysmy sie z propozycja Eremita nie zgadzali to by tu dopiero wrzalo. A to czy nasz sposob nauki jest wybraniem latwej i na skroty drogi, to trudno powiedziec...nie wiemy przeciez jak ty sie ,przpraszam(!), nie chce cie urazic mowiac -" uczyles". Komu nie odpowiada nasz sposob uczenia moze sobie pojsc, tak jak ty, wlasna, indywidualna droga i wypracowac sobie zupelnie personalne znaczenia kart. Ty zreszta przeciez nie przychodzisz tu sie uczyc, prawda? mowiles, ze wszystko wiesz.

Uczymy się całe życie ...
Głównie chodzi mi oto że przymus nie jest dobrym pomysłem ... ale to Wasze zdanie .
I co by nie było szanuje je ...

Od razu powiem że wszelkie moje wróżby czy będą tu czy tam będą bez ujawnienia kart ... zachowam swój indywidualizm, bo nie uważam by wymóg podawania kart był ... przemyślaną decyzją a jedynie kaprysem ... bo jak wszyscy to wszyscy ...
Oczywiście do tego dochodzą ludzie urażeni postawą admina że przecież ich zmusił ... to teraz by nie było krytyki musi postąpić tak a nie inaczej.
Ja to rozumiem ...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#95

tarot.marsylski napisał(a):co za ułomni ludzie marnują tlen na planecie Lol Lol Lol Lol Lol nikt nigdy nie będzie znać wszystkich sekretów tarota.A co do prawdziwego tarota-to właśnie na dbtarocie taki jest.A jak się nie podoba to wypad.Argument o wolności słowa rodem z pewnej partii na P-no comments.A potem się dziwimy że takie nowe Chrzanowskie i Macieje wypadają.


Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol
Miło że napisałeś swoje zdanie adekwatne do swojej wiedzy ... na ten temat .
Dziękuję i pozdrawiam
Odpowiedz
#96

tak bo jest moja wiedza nieskończona i nie udzieliłem prawa głosu na mój temat.
Odpowiedz
#97

tarot.marsylski napisał(a):tak bo jest moja wiedza nieskończona i nie udzieliłem prawa głosu na mój temat.

Jeżeli w moim temacie zamilkniesz to ja w Twoim też się nie odezwę ...
Życzę Ci wszystkiego naj ... Pozdrawiam
Odpowiedz
#98

Wormars chyba nie doczytałeś dobrze jakie rozwiązanie zastosujemy.
W dziale "darmowe wróżby" nie ma przymusu podawania kart, więc możesz wspaniałomyslnie wróżyć raz w miesiącu.

Natomiast w dziale "nasze wróżby" który powstał z założenia do wzajemnej nauki będzie obowiązek podawania kart i rozkładu, żeby inni mogli coś sie nauczyć z jakieś konkretnej wróżby.

To wszystko.

PS> Większość decyzji jest tu głosowane i admin to najwięcej tylko tu sprząta Lol marsylski mu pyskuje, a ruda do tej pory nie nauczyła się poprawnie cytować. Takie łagry tu są :sarcastic: Wolnośc slowa umarła :suicide: - to pewnie kolejna tajemnica :roll:
Odpowiedz
#99

Eremit napisał(a):PS> Większość decyzji jest tu głosowane i admin to najwięcej tylko tu sprząta Lol marsylski mu pyskuje, a ruda do tej pory nie nauczyła się poprawnie cytować. Takie łagry tu są :sarcastic: Wolnośc slowa umarła :suicide: - to pewnie kolejna tajemnica :roll:

W dziale wróżby wormarsa nie będę podawał ... nic .
Ale wiesz to dziwne forum, w takim razie gdzie przywódca ? Ty jako admin powinieneś dowodzić a nie sprzątać Uśmiech - To moje zdanie.
Oczywiście możesz z innymi adminami ... ale mimo wszystko 1 prowadzący forum powinien być ... wtedy nie ma chaosu a tak ... to jest tak jak piszesz ...

Pozdrawiam
Odpowiedz

Eremit zostal zakrzyczany ... schowal sie w kacik i boi sie nosa wychylic. Lol A jak kota nie ma to wiadomo...myszy harcuja... Lol


W dziale "darmowe wróżby" nie ma przymusu podawania kart, więc możesz wspaniałomyslnie wróżyć raz w miesiącu.

Lol Lol Lol Lol Lol ....wszyscy na to czekamy. Mi jeszcze 27 dni zostalo do kolejnej szansy. Zaklepuje !...tzn nie wiem jeszcze jak to dziala u wormars-a ?....zapisy...? :sarcastic:

Wormars nie badz taki seryjny( Lol )....usmiechnij sie...daj sie lubic...My tu lubimy sie powyglupiac.... :jester:
Odpowiedz

rudalila napisał(a):Eremit zostal zakrzyczany ... schowal sie w kacik i boi sie nosa wychylic. Lol A jak kota nie ma to wiadomo...myszy harcuja... Lol


W dziale "darmowe wróżby" nie ma przymusu podawania kart, więc możesz wspaniałomyslnie wróżyć raz w miesiącu.

Lol Lol Lol Lol Lol ....wszyscy na to czekamy. Mi jeszcze 27 dni zostalo do kolejnej szansy. Zaklepuje !...tzn nie wiem jeszcze jak to dziala u wormars-a ?....zapisy...? :sarcastic:

Wormars nie badz taki seryjny( Lol )....usmiechnij sie...daj sie lubic...My tu lubimy sie powyglupiac.... :jester:

Ja napisałem o swoim dziale wróżby wormarsa ... tam będę wróżył po swojemu ... i muszę tego pilnować jak tu tak i u Siebie by był porządek.
Czy wszyscy nie wydaje mi się Uśmiech bo to tyczy tylko Ciebie, 30 dni jest ... na każdą osobę jeżeli pyta o wróżbę darmową. Reszte jest na moim blogu ...

Pozdrawiam ... Uśmiech
Odpowiedz

wormars napisał(a):W dziale wróżby wormarsa nie będę podawał ... nic .
No chociaż wróżbę podaj Lol

Cytat:Ale wiesz to dziwne forum, w takim razie gdzie przywódca ? Ty jako admin powinieneś dowodzić a nie sprzątać Uśmiech - To moje zdanie.
Oczywiście możesz z innymi adminami ... ale mimo wszystko 1 prowadzący forum powinien być ... wtedy nie ma chaosu a tak ... to jest tak jak piszesz
a słyszałeś o samoorganizacji :idea:
Na lodowisku ludzie jeżdżą bez przywódcy i bardzo rzadko dochodzi do kolizji.
Gdy ktoś zaczyna kierować ruchem zaczyna się zderzać coraz więcej ludzi :o Stwierdzone doświadczalnie.
Odpowiedz

Jesli moge dolaczyc do dyskusji... dobrym pomyslem jest zeeby nasz kolega po fachu pisal w swoim watku i nie podawal nic :sarcastic: Jesli nasze forum ma zasady ze podajemy rozklady i wyciagniete karty,poniewaz zalozeniem forum jest rowniez nauka tarota, to jesli kazdy z nas by tak robil jak kolega wormars to pytam jak Ci ludzie maja sie nauczyc i w jakim celu to forum? Lepiej zalozyc forum z jednym watkiem Wrozby gratis bez podawania niczego . Jesli koledze nasze zasady nie dpowiadaja to moze udzielac sie na swoim blogu albo zalozyc wlasne forum pod wyzej wymienionym tytulem. A swoja droga czy jak wormars jest u kogos w domu to tez robi co mu sie podoba i nie stosuje sie do norm zachowania i zwyczajow panujacych w cudzym domu ? Nie sadze ,bo jesli u kogos w domu powie ze bedzie robil co chce bo taki jest albo tak mu sie podoba to zostanie wyproszony. Kazde miejsce nawet forum ma swoje normy zachowania ,swoje reguly i zasady.
Odpowiedz

Eremit napisał(a):a słyszałeś o samoorganizacji :idea:
Na lodowisku ludzie jeżdżą bez przywódcy i bardzo rzadko dochodzi do kolizji.
Gdy ktoś zaczyna kierować ruchem zaczyna się zderzać coraz więcej ludzi :o Stwierdzone doświadczalnie.

Jeżeli na forum jest niewielu ludzi to może sobie być tak jak piszesz ale gdyby liczba przekraczała powiedzmy 30 tys to takie coś by się nie sprawdziło ...
wtedy musiałby być główny admin ... Uśmiech ale jeżeli takie zasady panują to niech tak będzie ... Uśmiech
Odpowiedz

Marisela napisał(a):Jesli moge dolaczyc do dyskusji... dobrym pomyslem jest zeeby nasz kolega po fachu pisal w swoim watku i nie podawal nic :sarcastic: Jesli nasze forum ma zasady ze podajemy rozklady i wyciagniete karty,poniewaz zalozeniem forum jest rowniez nauka tarota, to jesli kazdy z nas by tak robil jak kolega wormars to pytam jak Ci ludzie maja sie nauczyc i w jakim celu to forum? Lepiej zalozyc forum z jednym watkiem Wrozby gratis bez podawania niczego . Jesli koledze nasze zasady nie dpowiadaja to moze udzielac sie na swoim blogu albo zalozyc wlasne forum pod wyzej wymienionym tytulem. A swoja droga czy jak wormars jest u kogos w domu to tez robi co mu sie podoba i nie stosuje sie do norm zachowania i zwyczajow panujacych w cudzym domu ? Nie sadze ,bo jesli u kogos w domu powie ze bedzie robil co chce bo taki jest albo tak mu sie podoba to zostanie wyproszony. Kazde miejsce nawet forum ma swoje normy zachowania ,swoje reguly i zasady.

Przykro mi że tak Cię to boli ... niestety nic nie poradzę.
Powtarzam i było to już pisane mój system rozkładania nic Wam nie da ... nie używam ani Waszego znaczenia kart ani też systemów które Wy używacie. Jestem w tej kwestii indywidualistą i z pewnością pozostanę ... jeżeli Pan domu którego nie ma bo rządzi samoorganizacja by mnie wyprosił to ok.
Ale jedna osoba mająca swój indywidualny system rozkładania i znaczenie ... nie wprowadza żadnego zamieszania ...
Odpowiedz

Nie wiem na jakiej podstawie sadzisz ,ze mnie to boli :o I to co napisalam to nie tylko moje zdanie. Ale jesli bedziesz tylko na swoim watku inwidualista tak jak chcesz to ok.
Odpowiedz

Marisela napisał(a):Nie wiem na jakiej podstawie sadzisz ,ze mnie to boli :o I to co napisalam to nie tylko moje zdanie. Ale jesli bedziesz tylko na swoim watku inwidualista tak jak chcesz to ok.

Zawsze istnieje jakieś rozwiązanie ... - tak u siebie tylko.
Pozdrawiam
Odpowiedz

To proponuje zamknac juz ten watek. THE END .
Odpowiedz

napisze tak rzadko wchodzę ,ogolnie for fun , kiedys o tarocie sie mało pisalo czy mówilo , wiadomo czas leci , swiadomosc sie zmienia chociaz ciezko hehe ,dostepnośc precjozów ezoterycznych jest ogromna , WOrma ROZUMIEM ZE ROBI PO swojemu , niechaj robi , kazdy ma swą drogę z tarotem , ale czy aby na wszystkich forach uczacych np jak trzymac karty , jak oczyszczac , hehe dla mnie to smieszne , masz karty , masz intuicje > , chcesz pracowac z nimi to po co huczne traktowanie tarota jako bicza dla ubogich , wiem ze poodbiegałem od sedna , moim zdaniem tarot uczy skromnosci ale mało kto wyciaga wnioski na ten temat czy dostrzega to zazwyczaj oczekujac, nic ide na ryby trzymajcie sie , nie oczekuje ze ktos napisze co ty kulawy piłes hehe ,ludzie nauczcie sie ciszy , tarot nie krzyczy tylko pokazuje , lece Violin
Odpowiedz

Kulawy Byt napisał(a):napisze tak rzadko wchodzę ,ogolnie for fun , kiedys o tarocie sie mało pisalo czy mówilo , wiadomo czas leci , swiadomosc sie zmienia chociaz ciezko hehe ,dostepnośc precjozów ezoterycznych jest ogromna , WOrma ROZUMIEM ZE ROBI PO swojemu , niechaj robi , kazdy ma swą drogę z tarotem , ale czy aby na wszystkich forach uczacych np jak trzymac karty , jak oczyszczac , hehe dla mnie to smieszne , masz karty , masz intuicje > , chcesz pracowac z nimi to po co huczne traktowanie tarota jako bicza dla ubogich , wiem ze poodbiegałem od sedna , moim zdaniem tarot uczy skromnosci ale mało kto wyciaga wnioski na ten temat czy dostrzega to zazwyczaj oczekujac, nic ide na ryby trzymajcie sie , nie oczekuje ze ktos napisze co ty kulawy piłes hehe ,ludzie nauczcie sie ciszy , tarot nie krzyczy tylko pokazuje , lece Violin

Dziękuję Ci za Twoje słowa... Oklaski
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości