Podawanie rozkładu i wyciągniętych kart na forum
#45

ty zazdrościsz "pustakom" mózgu Język

owsiki żerują w odbycie i tam jest twoje miejsce wormars,idź do jakiegoś dzieciaka i dołącz do swojego gatunku
Odpowiedz
#46

Marsylski nie daj sie podpuszczac i nie rozkrecaj sie bo sam wiesz , ze nie masz umiaru i nie przebierasz w slowach jak emocje wezma gore
Pozdrawiam
Odpowiedz
#47

ivana napisał(a):Marsylski nie daj sie podpuszczac i nie rozkrecaj sie bo sam wiesz , ze nie masz umiaru i nie przebierasz w slowach jak emocje wezma gore
Pozdrawiam

Niech chłopak się wygada ... rozbawi publikę ...
a pewnie i ciśnienie mu zejdzie ...

Bardzo Cię szanuje .. i lubię każdego dnia coraz bardziej...
Życzę Ci wszystkiego Najlepszego ...
:]

Pozdrawiam
Odpowiedz
#48

Wormars kogo szanujesz i lubisz coraz bardziej?
Odpowiedz
#49

nie wiem ale oby nie mnie

<ja bym go wsadził w samolot jednokierunkowy do trzeciego świata>
Odpowiedz
#50

Marsylski przytulam Cie, uspokoj sie juz prosze...badz ponadto
Odpowiedz
#51

ivana napisał(a):Marsylski przytulam Cie, uspokoj sie juz prosze...badz ponadto
miło mi ale nie będę ponad to wszystko Język
Odpowiedz
#52

ivana napisał(a):Wormars kogo szanujesz i lubisz coraz bardziej?

Tego Pana tarot.marsylski Uśmiech w sumie to każdego z Was ...
Ale najbardziej tych którzy najwięcej krzyczą ...
Zresztą on jest niesamowity w tak niezwykły sposób wyraża emocje ... Uśmiech

Innymi słowy MA FANTAZJE CHŁOPAK Oczko

Pozdrawiam
Odpowiedz
#53

tarot.marsylski napisał(a):ty zazdrościsz "pustakom" mózgu Język

owsiki żerują w odbycie i tam jest twoje miejsce wormars,idź do jakiegoś dzieciaka i dołącz do swojego gatunku
Dostajesz ostrzeżenie, zostało ci jeszcze 2 do 8 tygodniowego urlopu :x
Odpowiedz
#54

wormars napisał(a):Witaj..
HEHE człowieku człowieku ... Twoje patrzenie jest przez pryzmat książeczki ...
Karty mają indywidualny przekaz każda jest inna dla każdego człowieka...
przypisywanie im znaczenia to dla mnie bzdura...
Nie upieram się przy książkowym znaczeniu kart Tarota, ale ich rozumieniu. Co tam jest namalowane i dlaczego tak, a nie inaczej. Na kartach Tarota (malowanych z głową) są pewne symbole, które należy znać itd. Znaczenie karty możesz sam wypracować, ale musisz wiedzieć skąd karta sie wzieła i co znaczą elementy na niej. Bez tego równie dobrze można wróżyć z używanych kawałków papieru toaletowego :sarcastic: też jest jakiś "obraz" z ktorego można "czytać".

Cytat:Zróbmy tak Ty czytaj sobie książki a ja będę je praktykował za rok ja będę posiadał wiedzę i praktykę a Ty pozostaniesz w książkach z tłumaczeniem kart
Kolego, ja mam 20 lat wiedzy i praktyki :yes:

rudalila napisał(a):Przyznam, ze zgadzam sie z Wormars(em)...Moja przygoda z kartami trwa juz ponad 25 lat...i moje spostrzezenie jest takie, ze gdy wrozylam tylko z malutkich kart cyganskich, ktore kiedys dostalam od znajomej na Wegrzech(one chyba byly zaczarowane) to czulam je tak bardzo...ze "widzialam" pewne sytuacje, ktore sie potem sprawdzaly w zyciu niemalze doslownie.A przeciez nikt mnie nie uczyl i nie mialam do nich zadnej ksiazki, tylko te obrazki na kartach.

Lilu, wydaje mi się, że się nie rozumiemy. W sumie to ja też tak wróżyłem, zacząłem wróżyć zanim doczytałem do końca pierwszą książkę Lol
Poza tym nigdy nie nauczyłem się znaczeń kart na pamieć i gdy uzywałem Tarota marsylskiego, to przy blotkach improwizowałem Lol

Rzecz jest w tym, że to co opisujesz, to nazywam wróżeniem intuicyjnym, w którym praktycznie nie ma znaczenia z czego się wróży. Ta cygańska talia była tylko katalizatorem dla intuicji, równie dobrze to mogły być inne karty, klasyczne, a nawet "flirt". Właciwie cokolwiek, monety, drewienka (runy), muszelki itd. Ja to zjawisko znam i doszedłem do wniosku, że nie maja znaczenia jakimi przedmiotami się posługujemy przy wróżeniu intuicyjnym i nie ma znaczenia co jest np. na kartach. Zaraz po moim odkryciu Tarota wróżyłem z księgi I CING i szło mi naprawdę rewelacyjnie. Nauczyłem się tylko ukladania heksagramów z wyrzucania monet i tyle. Całą resztę wyczytywałem z książki i intuicji.
Chodzi o to, że jednak to nie jest wróżenie z Tarota, nawet jak tymi kartami sie posłużymy, bo nie ma znaczenia symbolika kart tylko intuicja.

Myślę że interesując się później tematem "zbiłaś z tropu" podswiadomość i dlatego karty "przestały mówić" Skończyło sie wróżenie intuicyjne, a nie zaczęło ezoteryczne. I faktycznie czasem wiedza może szkodzić. Przekonujesz podświadomość, że to jest skomplikowane i trudne, w ogole magia itd, więc wystraszona podświadomość przestaje współpracować, oddaje pole intelektowi i klapa, bo w każdym wróżeniu intuicja to podstawa.
Znam twój ból i jest na to rada. Takie odkrywanie Tarota od początku z wlaściwym podejściem. Tym razem z dystansem, ale i z radością.

A wracając od tematu, przyjmijmy że wormars wróży intuicynie jak wyżej opisałem, to nie tłumaczy niechęci do ujawnienia kart.
W czym problem napisać: wybrałem takie karty ....., ktore widzę tak i siak ....
Odpowiedz
#55

Moze to jest tak,ze Wormars nie chce mowic o swoich kartach, a raczej...pokazywac jakie karty wyciaga, bo to moze oslabiac moc jego kart. Nie wiem czy mnie rozumiecie, to jest takie bardzo intymne i tajemnicze, taki zamkniety slisle "krag", do ktorego nikt nie ma wstepu. Ja to rozumiem. Przezylam cos podobnego z moimi pierwszymi kartami. Owszem, rozmowca patrzyl na nie, przekladal karty, ale...one byly tylko moje. Otaczalam je taka specyficzna aura, ktora tylko ja czulam i wiem , ze to sie udzielalo mojemu rozmowcy(czyni) , ta atmosfera tajemniczosci...Wiem rowniez, ze to mialo specyficzna , ogromna moc. Nie wiem czy o to chodzi , ale moze Wormars co powie na ten temat jesli zechce.
Odpowiedz
#56

rudalila napisał(a):Moze to jest tak,ze Wormars nie chce mowic o swoich kartach, a raczej...pokazywac jakie karty wyciaga, bo to moze oslabiac moc jego kart. Nie wiem czy mnie rozumiecie, to jest takie bardzo intymne i tajemnicze, taki zamkniety slisle "krag", do ktorego nikt nie ma wstepu. Ja to rozumiem. Przezylam cos podobnego z moimi pierwszymi kartami. Owszem, rozmowca patrzyl na nie, przekladal karty, ale...one byly tylko moje. Otaczalam je taka specyficzna aura, ktora tylko ja czulam i wiem , ze to sie udzielalo mojemu rozmowcy(czyni) , ta atmosfera tajemniczosci...Wiem rowniez, ze to mialo specyficzna , ogromna moc. Nie wiem czy o to chodzi , ale moze Wormars co powie na ten temat jesli zechce.

Zgadzam się z Tobą ... tajemniczość to 1 ale są inne aspekty ...
Wy wyciągacie kilka kart... i sobie je tłumaczycie ... ja natomiast robię to inaczej ...
i cały sekret tkwi właśnie w szczegółach ...

Mogę np zdradzić że większość kart które tak zachwalają np Crowleya nie umożliwiają określanie miesięcy ... w tarocie ..
tylko specyficzne karty mają takie możliwości Uśmiech i dla śmiechu to zazwyczaj te najprostsze ... Oczko ...

Jest wiele tajemnic które nie przeczytacie w książkach ... są specjalne rozkłady na ... Oczko zachowam tę tajemnicę dla Siebie ...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#57

Powiedz, czy spotykales sie z kim kto wrozy, wrozyles sobie...bo cos mi wyglada na to jakbys "podkradl" jakas tajemnice, oczywiscie nie doslownie, poprostu cos przejales w jakis tajemniczy sposob.

Powiedz mi, postaw karty...

Czy moja Ola, ktora mieszka w tej chwili w Nowym Jorku, ze swym partnerem Davidem, przeniosa sie tu do Szkocji..? ..i ...moze kiedy...? jesli wogole...
Odpowiedz
#58

rudalila napisał(a):Powiedz, czy spotykales sie z kim kto wrozy, wrozyles sobie...bo cos mi wyglada na to jakbys "podkradl" jakas tajemnice, oczywiscie nie doslownie, poprostu cos przejales w jakis tajemniczy sposob.

Wiesz jeżeli chodzi o tajemnicę to sam ją odkryłem nikt na świecie tego nie zna ...
i podejrzewanie mnie o coś takiego nie jest fajne ... ;> ale masz prawo ... w każdym razie byłem u 1 wróżki dawno temu ...
zanim w sobie odkryłem możliwości ...

Nie powiem jaka była bo niema sensu ... szkoda poświęcać na to czas .
Ogólnie słabiutko wypadła ... osoba z 22 letnim stażem Uśmiech
Bynajmniej ... teraz jak na to spojrzę ... to wiem że nie poszedł bym tam .
Bo to strata czasu ...

Wróżę co 30 dni ... dla 1 osoby ... Uśmiech Przepraszam przepowiadam ... co 30 dni
Odpowiedz
#59

nie masz pewności, że nikt na świecie tego nie zna...
Odpowiedz
#60

Wormars a dlaczego wróżysz co 30dni to też jest jakaś tajemnica Uśmiech przecież to jest inne pytanie niż poprzednie było zadane więc nie powinno to przeszkadzać w niczym. Podczytuję cię tu na forum a także na innych i sorki ale ktoś już to napisał nie wiele wiesz na temat tarota i dlatego uciekasz od wiedzy książkowej. Nie pokazujesz kart bo wiesz że my znamy znaczenie i zacznie się dyskusja która może cię pognębić a Tobie zależy na rozgłosie i klientach. Intuicję dobrze jest podeprzeć wiedzą książkową, nie trzeba się uczyć na pamięć bo większość z nas tego nie robi, ale dobrze jest mieć podstawy Uśmiech
Odpowiedz
#61

Iwona napisał(a):Wormars a dlaczego wróżysz co 30dni to też jest jakaś tajemnica Uśmiech przecież to jest inne pytanie niż poprzednie było zadane więc nie powinno to przeszkadzać w niczym. Podczytuję cię tu na forum a także na innych i sorki ale ktoś już to napisał nie wiele wiesz na temat tarota i dlatego uciekasz od wiedzy książkowej. Nie pokazujesz kart bo wiesz że my znamy znaczenie i zacznie się dyskusja która może cię pognębić a Tobie zależy na rozgłosie i klientach. Intuicję dobrze jest podeprzeć wiedzą książkową, nie trzeba się uczyć na pamięć bo większość z nas tego nie robi, ale dobrze jest mieć podstawy Uśmiech

Każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania które szanuje...
ale moją pracę oceniają efekty ... a nie czcze gadanie ...

Swojego stosunku nie zmienię ... owszem mogę sobie przeczytać kiedy powstał tarot oraz co tam w trawie piszczy...
ale sama nauka rozkładu znaczenie kart to bezsens - dla każdego człowieka oznacza coś innego ...

Każdy ma swoją drogę ... ja idę swoją i robię to co kocham ...
Wróżę co 30 dni zgodnie z moim regulaminem na blogu ... pilnuje go wszędzie .

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#62

I POWTÓRZĘ NIE UŻYWAM WASZEGO SPOSOBU TŁUMACZENIA KART WIĘC PISANIE :
"Nie pokazujesz kart bo wiesz że my znamy znaczenie i zacznie się dyskusja która może cię pognębić"
MIJA SIĘ Z CELEM BO JA NIE UŻYWAM WASZEGO ZNANEGO PRZEZ WAS TŁUMACZENIA ... KART ! Uśmiech

JUŻ TO TYLE RAZY PISAŁEM ... POZDRAWIAM
Odpowiedz
#63

FairyWitch napisał(a):nie masz pewności, że nikt na świecie tego nie zna...

Hmm może dlatego że tę wiedzę pokazały mi karty... a nie spotkałem się z Tym nigdzie ...
jak spotkam to wtedy napiszę że nie jestem jedyny ...
obecnie ... jestem jedyny .
Odpowiedz
#64

wormars napisał(a):
FairyWitch napisał(a):nie masz pewności, że nikt na świecie tego nie zna...

Hmm może dlatego że tę wiedzę pokazały mi karty... a nie spotkałem się z Tym nigdzie ...
jak spotkam to wtedy napiszę że nie jestem jedyny ...
obecnie ... jestem jedyny .
Jest tyle miliardów ludzi na ziemi że jestem pewna w 99,9%, że ktoś też ma taką swoją tajemnicę jak Twoja.
Odpowiedz
#65

FairyWitch napisał(a):
wormars napisał(a):
FairyWitch napisał(a):nie masz pewności, że nikt na świecie tego nie zna...

Hmm może dlatego że tę wiedzę pokazały mi karty... a nie spotkałem się z Tym nigdzie ...
jak spotkam to wtedy napiszę że nie jestem jedyny ...
obecnie ... jestem jedyny .
Jest tyle miliardów ludzi na ziemi że jestem pewna w 99,9%, że ktoś też ma taką swoją tajemnicę jak Twoja.

Możliwe że masz racje .. Uśmiech ale póki co nie spotkałem Uśmiech nikogo ..
a tak btw czy u Ciebie na stronie jest dział linków może chcesz wymienić się ? :>Uśmiech
Ale nie zmuszam do niczego Uśmiech
Odpowiedz
#66

wormars napisał(a):Każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania które szanuje...
ale moją pracę oceniają efekty ... a nie czcze gadanie ... no właśnie jakoś nikt nie potwierdził twojej sprawdzalności , a jeśli ktoś prosi o wróżbę która mogłaby to zweryfikować to zastawiasz się regulaminem swojego blogu.


Wróżę co 30 dni zgodnie z moim regulaminem na blogu ... pilnuje go wszędzie .regulamin jest twój ale powinien dotyczyć on bloga a nie forum, chyba że to jest twoje wewnętrzne nastawienie Uśmiech zastanawiam się jakby klienta która zapłaci za wróżbę pytała o coś dzień po dniu czy też byś jej odmówił czy przyjął, i co na to twój regulamin Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości