Podawanie rozkładu i wyciągniętych kart na forum
#67

Iwona napisał(a):zastanawiam się jakby klienta która zapłaci za wróżbę pytała o coś dzień po dniu czy też byś jej odmówił czy przyjął, i co na to twój regulamin Uśmiech [/color]

Pozdrawiam Uśmiech

Darmowe wróżby daje co 30 dni to też zaznaczyłem w moim regulaminie ...
Więc to się nie tyczy wróżb płatnych ...

A na forum jestem kilkanaście dni to czego oczekujesz ?? ...
Odpowiedz
#68

niczego nie oczekuję Uśmiech po prostu zadałam pytanie i dostałam odpowiedź taką jakiej oczekiwałam. Dzięki Uśmiech
Odpowiedz
#69

Iwona napisał(a):niczego nie oczekuję Uśmiech po prostu zadałam pytanie i dostałam odpowiedź taką jakiej oczekiwałam. Dzięki Uśmiech

Ależ proszę Uśmiech ... i serdecznie pozdrawiam
Odpowiedz
#70

Eremit napisał(a):Kolego, ja mam 20 lat wiedzy i praktyki

Czyli zacząłeś tarotem się bawić w wieku 19 lat Uśmiech okej ...
Tak wynika z profilu ...

Ale widać mamy inne poglądy więc Ty miej swoje a ja swoje ...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#71

Tak, w szkole średniej, anno domini '91 :yes:

Wybacz, ale te twoje poglądy, to ja widze jako banialuki. Ach i te Tajemnice 8-) , normalnie Tarotowy Secret :sarcastic:
Odpowiedz
#72

A ja po przeczytaniu całego tematu stwierdzam "róbta co chceta" byle tylko skutecznie Oczko
Odpowiedz
#73

Dokladnie...zgadzam sie z tym...byleby skutecznie....nic to, poczekam 30 dni i zadam Wormars-owi jakies pytanie... Ja natomiast mam wrazenie, ze on lubi robic troszke zamieszania z ta tajemnica. Im wiecej czytam tym mocniej nasuwa mi sie aforyzm :

Najpiękniejsza ze wszystkich tajemnic: być geniuszem i tylko samemu o tym wiedzieć.

— Mark Twain
Odpowiedz
#74

O ile mi wiadomo w regulaminie naszego forum jest napisane ,ze jak stawiamy karty to piszemy jaki rozklad i jakie karty ,jesli nasz kolega po fachu nie chce tego robic ,to niech sie zajmie sama interpretacja kart,ktore wyciagaja inne osoby. :idea:
Odpowiedz
#75

Marisela napisał(a):O ile mi wiadomo w regulaminie naszego forum jest napisane ,ze jak stawiamy karty to piszemy jaki rozklad i jakie karty ,jesli nasz kolega po fachu nie chce tego robic ,to niech sie zajmie sama interpretacja kart,ktore wyciagaja inne osoby. :idea:

Tego też nie robię to jest indywidualna sprawa każdej z osób rozkładających...
co do pokazywania kart pisałem już ... w regulaminie pisze "powinno się " co nie jest musem ...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#76

Nie jest musem ale jesli chcesz byc tak bardzo orginalny to na privie pisz z ludzmi.Ja tez mam swoje rozklady wypracowane przez lata tak jak inne wrozki i wrozbici,ale sie nimi nie posluguje na forum. Jesli piszesz wrozbe bez podawania kart ani rozkladu to logiczne jest ze inni chca wiedziec ,wrozki i wrozbici z ciekawosci jaki rozklad a osoby uczace sie rozklad i wyciagniete karty.Poza tym kazde forum ma swoje zwyczaje oprocz sztywnych regulaminow.Nie musisz sie dostosowywac jesli nie chcesz,ale narazasz sie na ignorowanie Twojej osoby,bo tak jak juz ktos napisal wprowadzasz zamieszanie na forum, w sensie ,ze chcesz zmieniac zwyczaje forum.Ponadto do reklamy swojej osoby sluza google i inne strony internetowe a nie forum ,wiec prosze sie tam reklamowac.
Odpowiedz
#77

Ależ czepiliście się Wormars'a! On ma rację, że nie ma przymusu - ani pokazywać kart ani interpretować. Pogadać o ciekawych rzeczach można i bez tego
Odpowiedz
#78

No nie czepilismy sie ,bo jak ja nie podalam rozkladu i kart i jeszcze jedna osoba ,to sie nas czepil Eremit. Mysle ,ze reguly forum sa dla wszystkich ,a nie dla wybrancow.Jedni nie pisza i jest ok, inni nie pisza i zaraz Eremit wkracza do akcji. Moje zdanie jest takie ,ze to nie jest w porzadku . Jezeli nie ma przymusu to dlaczego Eremit zwraca uwage na forum i na privie. :feminist:
Odpowiedz
#79

Marisela napisał(a):Nie jest musem ale jesli chcesz byc tak bardzo orginalny to na privie pisz z ludzmi.Ja tez mam swoje rozklady wypracowane przez lata tak jak inne wrozki i wrozbici,ale sie nimi nie posluguje na forum. Jesli piszesz wrozbe bez podawania kart ani rozkladu to logiczne jest ze inni chca wiedziec ,wrozki i wrozbici z ciekawosci jaki rozklad a osoby uczace sie rozklad i wyciagniete karty.Poza tym kazde forum ma swoje zwyczaje oprocz sztywnych regulaminow.Nie musisz sie dostosowywac jesli nie chcesz,ale narazasz sie na ignorowanie Twojej osoby,bo tak jak juz ktos napisal wprowadzasz zamieszanie na forum, w sensie ,ze chcesz zmieniac zwyczaje forum.Ponadto do reklamy swojej osoby sluza google i inne strony internetowe a nie forum ,wiec prosze sie tam reklamowac.

Jeżeli robię swoimi rozkładami mam prawo do zachowania ich dla siebie tak jak Ty masz swoje i nikomu nie podajesz...
a używasz tych forumowych to Twoja sprawa... ja się w to nie mieszam ...

.. jak już wielu tutaj napisało nie podają kart i mają ku temu powody.
Odpowiedz
#80

Zib napisał(a):Ależ czepiliście się Wormars'a! On ma rację, że nie ma przymusu - ani pokazywać kart ani interpretować. Pogadać o ciekawych rzeczach można i bez tego

Całkowicie się zgadzam ... z Zib-em Uśmiech
Pozdrawiam
Odpowiedz
#81

Wormars , chodzi o to ze wszyscy powinni byc traktowani jednakowo; moj ostatni tekst nie jest kierowany do Ciebie tylko do admina forum. Nono
Odpowiedz
#82

Mariselko droga. Sprawiedliwości społecznej na próżno szukać! Lol Już Lenin i inni połamali zęby a dalej nic z tego nie wyszło. Jak proponujesz zmusić 150 ludzi zarejstrowanych na forum do aktywności, wypowiadania się, interpretowania i pokazywania kart? Piszą ci co mają ochotę i/albo czasem coś do powiedzenia.
Odpowiedz
#83

Ja jestem tego samego zdania,ale po co w takim razie Eremit mi wypisywal , zebym podawala rozklad i karty . Moze nalezy porozmawiac z Eremitem ,zeby tego nie robil i bedzie ok:thanks: .
Odpowiedz
#84

Tak praktykowalismy do nauki żeby podawać karty i swoje inteprety.

No dobra, obmyśliłem nowe rozwiązanie.

W "darmowych wróżbach" nie ma przymusu podawania kart i rozkładów, każdy wróży jak tam chce, nawet z fusów jak mu się kawa wylała na karty Lol

W pozostałych działach, ktore służa do nauki obowiązuje przymus podawania rozkładu i kart, a też powinno się podać swoją interpretację.
Wrózby bez kart będą przenoszone do darmowych, albo na wysypiska, jak ktoś notorycznie w złym miejscu wstawiać będzie.

Czy to dobre rozwiązanie
Odpowiedz
#85

Super Eremicie! Moje wyrazy uznania! :fan: :thanks: :thanks:
Odpowiedz
#86

Super. Jestem ZA.
Odpowiedz
#87

W Salomona nam się Eremit przeonaczył :o
Odpowiedz
#88

Chyba tak Lol Lol Lol
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości