Moje sny
#1

Proszę o interpretację tego snu. Przyznam się, że obudziłam się mokra i przestraszona. Nie chcę mieć nic wspólnego z byłym a co tu dopiero śnić o nim :x
Jestem w ciąży, zaawansowanej, choć do rozwiązania jeszcze daleko. Chodzę po mieście, zachodzę do dużo młodszej siostry. Dziwi się, że zdecydowałam się na ciążę w tym wieku. Mam 42 lata. Sama nie wiem czy się zdecydowałam czy tak wyszło, ale jestem zadowolona. Rozmawiamy, nie pamietam o czym. I nagle przeskok w inne miejsce. Moje małe mieszkanko. Jestem w nim z moim obecnym partnerem. Jest jeszcze kilka innych osób ale nie wiem kto. W koło naszego mieszkania kręci się ktoś. Wiemy, ze szuka mojego obecnego partnera, chce mu zrobić krzywdę. Wychodzę z domu na sąsiednią ulicę. Tam przyjeżdża mój były mąż, autem, z ktorego korzysta w rzeczywistości. Ktoś do niego strzela, w samochód. Były wyskakuje z pistoletem w ręku i biegnie za bandziorami. Czuję strach, strach o byłego, nie chcę aby coś mu się stało ze względu na nasze wspólne dzieci a może ze względu na siebie. Biegnę za nim, on mnie nie widzi. W końcu tracę go z widoku.
Odpowiedz
#2

Beczy Witam wszystkich, proszę o pomoc. Rzadko niewam sny, albo ich poprostu nie pamiętam. Moja sytuacja jest taka: jestem w bardzo burzliwym nieformalnym związku. Niby się kochamy a mimo to wiecznie kłócimy. Relacja bardzo trudna Smutny Ostatnio odkryłam, że mój mężczyzna okłamuje mnie w perfidny sposób, strasznie mnie to zabolało, czułam się jak naiwniaczka. Była awantura z tego powodu. Każdy poszedł w swoją stronę Smutny No i ten sen, w nocy, zaraz po zdarzeniu. Spotkaliśmy się, nie pamiętam w jakich okolicznościach i miejscu. Znowu kłóciliśmy się. Czułam się wtedy taka bezsilna, wściekła, ze tak dałam się oszukać, załamana. Z tej złości pobiłam go, dostał parę razy w twarz. Bronił się a ja okładałam go cały czas pięściami. W końcu oddał mi, dostałam mocno w twarz. W tym momencie chyba zerwaliśmy. Obudziłam się.
W realu nigdy mnie nie uderzył ani ja jego. Zaczymam się martwić skad we mnie tyle agresji w snach. Pomóżcie proszę, wytłumaczcie. Nie znam się na interpretacji snów. Chyba dzieje się ze mną coś niedobrego, nie radzę sobie, wariuję...
Odpowiedz
#3

Gdyby to mnie przyśnił się taki sen, potraktowałabym go jako wyraz dręczących mnie emocji. Śnienie o tym, że bijesz się z partnerem, kiedy realnie często się kłócicie, doświadczasz złości wydaje mi się zdrową reakcją psychiczną na doświadczane napięcia. Sen eskaluje instynktowne reakcje, nad którymi (zapewne zupełnie nieświadomie, poza świadomą kontrolą) panujesz - tzn. realnie nie chcesz bić tego człowieka. Natomiast niemoc rozwiązania konfliktu wyładowuje się w taki sposób.

Nie agresja w snach powinna Cię martwić, a negatywne emocje, których źródłem są konflikty między Tobą a partnerem. Taki sen mógłby jakoś bardziej zastanawiać, gdybyś napisała, że doświadczasz przeogromnego szczęścia, rozpiera Cię radość, gruchacie jak gołąbki, a śnisz o wzajemnej przemocy.
Odpowiedz
#4

Wszystko możliwe, że moje sny są reakcją na stres. Jakiś czas temu byłam zoną damskiego boksera, po nocach wiecznie śnił mi się ten sam sen: uciekałam przed czymś, kimś ale caly czas bylam w tym samym miejscu, nie posuwałam się do przodu.
Po podjęciu decyzji o odejsciu od tego człowieka i rozwodzie, sen przestał mnie męczyć
Odpowiedz
#5

Znowu ten sen: jestem w ciąży, brzuszek juz dobrze widoczny ale do rozwiązania jeszcze daleko. Czuje się szczęśliwa, bardzo chcę tego dziecka. Jestem u młodszej siostry, która dziwi się, że zdecydowałam się na ciąże przy moich 42 wiosnach. Tłumaczę jej, że oboje z partnerem podjęliśmy taką decyzję. Odnoszę wrażenie jakby wszyscy wokół byli przeciwko.
Z tego co się orientuję sen o ciąży oznacza nowy etap w zyciu, nowe przedsięwzięcie. Ale co oznacza negatywna reakcja mojej siostry i jej podejście do tego tematu?
Odpowiedz
#6

A co jesli sni sie byly maz z ktorym sie calujesz? Przy czym w rzeczywistosci relacje sa nie najlepsze?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości