Sny sa przeciwienstwem?
#1

Boi się
Witajcie...mam takie pytanie..
Co do interpretacji snow.
Gdzies kiedys slyszalam i tak sie to zakorzenilo u mnie w pamieci
Ze sny sa jakby zaprzeczeniem...
Tzn... jesli sni mi sie ze po rozstaniu z chlopakiem jednak bedziemy razem to w rzeczywistosci juz do tego nie dojdzie.
To byl akurat przyklad ale przyznam-dotyczacy mojej obecnej sytuacji.
Wiec jak to wkoncu jest z tymi snami?
Odpowiedz
#2

Moim zdaniem tak nie jest Uśmiech sny to nasza podswiadomosc ktora czesto nas ostrzega , czasami pokazuje gdzie jest problem , nas czym powinnismy popracowac itp raczej powiedzialabym ze jesli mamy bardzo dobra intuicje sny moga nawet pokazywac zdarzenia z przyszlosci Oczko !

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#3

Sny są przekazem naszej podświadomości dla naszej świadomości czyli nas - tym czym się czujemy. Musi jednak działać ukradkiem żeby ominąć takiego tkwiacego w nas cenzora... posługuje się symbolami lub przeznacza fakty by tylko po interpretacji można było odkryć sens który mógłby się nie spodobać cenzorowi gdyby był przekazany dosłownie.... przykład: podświadomość chce nam powiedzieć że pizza jest niezdrowa insni nam sie że chorujemy po pizzy... cenzor patrzy i mówi: ej przecież dzięki niej oszczędzam czas na gotowaniu i jest mi przyjemnie jestem zadowolony... stóp nie wyemituje tego "filmu"... ale.... jeśli pokaże nam że jestem w ciąży z pizza zamiast bobasa to cenzor uzna to za glupote i nie ocenzuruje tej informacji dzięki czemu zapamiętamy sen... wtedy możemy sobie już zinterpretować że ten wielki brzuch to od pizzy :p
To taki przerysowany przykład ale tak to mniej więcej działa... dlatego też często sny interpretowania odwrotnie bo wiedziano że dosłowne to to raczej nie jest Oczko
Odpowiedz
#4

Podpisuje się pod tym co napisał Sławek obiema łapkamiOczko
Odpowiedz
#5

wedlug mnie sny mowia o naszych obawach jesli sni sie komus rozstanie z partnerem to znaczy ze poswiadomie boimy sie tego zlaszcza jak w zwiazku sie nie uklada
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości