Karty "Mistyczny Kipper"
#67

Żubrówko, mam oba więc mogę porównać Uśmiech ... różnice są takie:
- rozmiar kart: w Mistycznym to ok. 5,6x8,8 cm, w Fin de Siecle 7x10,5 - i to jest podstawowa różnica, Fin jest sporo większy i format jest jakby mniej podłużny, a bardziej szerszy
- Mistyczny - karty mat, Fin - karty błysk
- w Fin karty posiadają srebrzone boki, są też chyba grubsze - w każdym razie sprawiają solidniejsze wrażenie
- opakowanie: Mistyczny nie ma opakowania na same karty, Fin jest umieszczony w twardym pudełku zamykanym na magnes, natomiast dołączona książeczka jest rozmiaru kart (83 strony), więc jest zdecydowanie mniejsza niż w Mistycznym.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#68

Dziewczyny, dzięki za informacje Buziak 
A te trzy dodatkowe karty, jakie mają nazwy? I dlaczego zostały dodane? Jak autor to tłumaczy?
Odpowiedz
#69

Żubrówko, zrobiłam opis talii Fin de Siecle Kipper - wrzuciłam tam też zdjęcie i opis tych 3 dodatkowych kart  Uśmiech ...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=...#pid199824

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#70

Dzięki LeCaro, obejrzałam sobie Uśmiech

Zrobiłam dwa zdjęcia mojego Mistycznego i chciałam wkleić, ale niestety są tak ogromne, że się nie da...

To link do sklepu Talizman -można obejrzeć: https://talizman.pl/inne-karty/8274-mist...01871.html
Odpowiedz
#71

Udało mi się w końcu zmniejszyć zdjęcia Hura


Załączone pliki Obrazki
       
Odpowiedz
#72

Ale one maciupkie jakieś teraz są... Rotfl

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#73

Ale za to super mi się je trzyma i tasuje Uśmiech - mam dosyć małe łapy i taroty - zwłaszcza te większe jak Mystic Dreamer zawsze mi wyskakują na wszystkie strony Rotfl
Odpowiedz
#74

Nie, ja wiem - mnie też ten format odpowiada.  Uśmiech  Chodziło mi o to, że chyba za bardzo zmniejszyłaś te zdjęcia, bo mało co widać na nich.  Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#75

Masz rację, niestety. Zrobiłam zdjęcia telefonem i wyszły ogromne - jak pierwszy raz je wkleiłam, widać było tylko rozmyty fragment zdjęcia Rotfl więc skorzystałam ze zmniejszacza.pl, ale za każdym razem, jakikolwiek rozmiar wpisywałam, wychodziło to samo - chyba jestem niekumata Zawstydzony . A może dlatego, że robiłam to bez logowania Bezradny
W każdym razie dałam sobie spokój po kilku próbach i wyszło jak wyszło.....
Odpowiedz
#76

Czy te karty są gdzieś dostępne do druku? Uśmiech
Odpowiedz
#77

Posiadam również tę talię, ale nie mam czasu z nią popracować, korzystam za to często ze strony, na której można losować online karty Mistycznego Kippera. Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości