Karty "Mistyczny Kipper"
#45

no ja opiszę 3 karty i małą tablicę 3x3
Odpowiedz
#46

:agree:
...Uklad z 16 kartami
...Uklad kart wokol karty osoby
...Uklad z trzema kartami
lub uklad trojkowy -
*Maly krzyz
*Rozklad na podjecie decyzji
*Rozklad polksiezyca
... 8-)
Odpowiedz
#47

Selene napisał(a)::agree:
...Uklad z 16 kartami
...Uklad kart wokol karty osoby
...Uklad z trzema kartami
lub uklad trojkowy -
*Maly krzyz
*Rozklad na podjecie decyzji
*Rozklad polksiezyca
... 8-)
jak jestes tak mondra to skanuj Język
Odpowiedz
#48

tarot.marsylski napisał(a):jak jestes tak mondra to skanuj
Lol Lol Lol
probowalam wczoraj wrzucic ..do kopi roboczych ale moje skany sa za duze Lol musialabym je zmniejszyc a na to chwilki trzeba Oczko moge to zrobic ale ..ew.jutro ...dzisiaj odklejam sie od kompa,lece na urodzinki wnusia Lol
Odpowiedz
#49

Lol Lol Lol Lol ale po co rozkłady skoro nie ma osób chętnych do nauki kipperów Język
Odpowiedz
#50

tarot.marsylski napisał(a):Lol Lol Lol Lol ale po co rozkłady skoro nie ma osób chętnych do nauki kipperów Język
a skad wiesz Lol ...moze sie znajda Lol Lol Lol
Odpowiedz
#51

no ale nie będą stawiać półksiężyców czy innych dziwadeł bo 3 karty są najprostsze Język Lol Lol Lol
Odpowiedz
#52

moze i masz ..racje :agree: Oczko ...milusiej niedzieli Uśmiech
Odpowiedz
#53

tarot.marsylski napisał(a):Lol Lol Lol Lol ale po co rozkłady skoro nie ma osób chętnych do nauki kipperów Język
Oj tam, ja się przymierzam. :geek: na razie oglądam sobie, ale ciekawią mnie coraz mocniej.
Odpowiedz
#54

No i ja też. Dopiero co się uporałam z zapisaniem tego materiału. Oczko
A przecież teraz trzeba to przyswoić, oblukać, poznać, zrobić jakieś swoje notatki ( bo trudno się uczyć z kompa a drukować przecież nie będę scanów jako całej książki teraz ), by wiedzieć o co kaman w tym.
Potrzeba trochę czasu obrobienie tego. Uśmiech

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz
#55

mam pomysł.Jak ktoś zeskanuje rozkłady to wrzucę całą książkę do oddzielnego folderu na picasie<do którego dostęp będzie mieć tylko db tarot> Oczko
Odpowiedz
#56

Podziękowania i gratulacje dla Lili i Marsyla za tak wielki wkład pracy, wspaniała robota :kiss3: Język
Karty intrygujące, warto je poznać bliżej Uśmiech
Odpowiedz
#57

Zaraz ...zaraz....to gdzie wy te karty widzicie..? czytam.... i czytam....i mysle...a gdzie te karty ?

Cala zasluga t.marsylskiego....ja tylko zeskanowalam...troche mi to zajelo czasu, bo gamon jestem...ale...udalo sie... :dance3: ...to bylo dla mnie swietne cwiczenie z komputerem. Jestem dumna. Zaraz sprobuje seskanowac brakujace strony.
Odpowiedz
#58

Ja tu patrzyłam Oczko

http://dobrytarot.pl/viewforum.php?f=76
Odpowiedz
#59

A ile by to wyszło cenowo takie karty wydrukować z koszulką na kolorowo, jakimś sztywnym papierze, zalaminowane?
Bo nie orientuję się zupełnie w takich usługach, a nie wiem czy to bardziej opłacalne niż kupno gotowych.
Odpowiedz
#60

jeśli chcesz wydrukować w kolorze i na dobrym papierze i zapłacić komuś za laminowanie to się nie opłaca lepiej kupić w komplecie z książką, chyba że wydrukujesz sobie sama na sztywnym kartonie czytaj blok techniczny i sama sobie zalaminujesz, to wtedy oszczędzisz jakieś 30zł bo tusz do drukarki trzeba policzyć w cenę Rotfl
Odpowiedz
#61

No nic, szkoda.
Ja nie mam drukarki kolorowej. W ogóle ta jest ledwo żyjącą i ma problem w ogóle z czarnobiałym :sarcastic:
Także chyba trzeba będzie zaoszczędzić i kupić zestaw.
Dziękuję za radę Buźki
Odpowiedz
#62

Iwona napisał(a):jeśli chcesz wydrukować w kolorze i na dobrym papierze i zapłacić komuś za laminowanie to się nie opłaca lepiej kupić w komplecie z książką, chyba że wydrukujesz sobie sama na sztywnym kartonie czytaj blok techniczny i sama sobie zalaminujesz, to wtedy oszczędzisz jakieś 30zł bo tusz do drukarki trzeba policzyć w cenę Rotfl
tusz-z 60 zł/oryg./
papier-2 zł
folie-u mnie 3 zł/36 kart 6x9
laminator-30 zł
kup oryginały
Odpowiedz
#63

Od wczoraj jestem przeszczęśliwą posiadaczką Mistycznego Kippera. Karty są piękne, wyraziste, klimatyczne. Do tego książka w komplecie, a wszystko w dużym, kolorowym, lakierowanym pudełku. Bajka! Książka też jest taka trochę bajkowa, zawiera kolorowe ilustracje każdej karty, a także małe kolorowe szczególiki.
Kipper jako system jest mi na razie obcy, ale zabieram się za zgłębianie.
Karty są dużo mniejsze od tarotowych, co w moim przypadku jest atutem - może nie będą mi wypadały przy tasowaniu Uśmiech 
Odkurzyłam wątek sprzed siedmiu (!) lat, bo chyba warto. Może znajdą się tu jacyś miłośnicy tych kart, chętni do wymiany swoich doświadczeń z nimi Uśmiech 
Jestem ciekawa, czy są jakieś wyraźne różnice w odbiorze i przekazie, w porównaniu do tarota.
Odpowiedz
#64

Oczko sama się przekonasz, nie mam Mistycznego, posługuję się Fin de Siecle Ciro Uśmiech
Odpowiedz
#65

Fin de Siecle podoba mi się, a to dziwne, bo taroty Ciro do mnie w ogóle nie przemawiają. Ale kipper jest piękny. Tylko cena astronomiczna Szok .
Perełka, czy rozmiar jest ten sam? I czy kart jest więcej bo widziałam nr 37?
Odpowiedz
#66

39 kart i rozmiar przypuszczam, że podobnyUśmiech Ja z Tarotów Ciro mam Tarot Decoratif, jest przepiękny, z tradycyjnymi motywami -połączenie Marsylskiego i Rider Waitea, opisany po francusku -cudeńko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości