Ankieta: Które zdjęcie konkursowe spodobało Ci się najbardziej? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
kasia12 - "III Cesarzowa"
15.38%
8
15.38%
Joana - Głupiec
11.54%
6
11.54%
Farfalla - Głupiec steampunk
15.38%
8
15.38%
slawek_88 - Pustelnik
19.23%
10
19.23%
Laurka - 6 kielichów
9.62%
5
9.62%
Beata - "Kipper is my world"
13.46%
7
13.46%
MAG - XX Sąd
15.38%
8
15.38%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs Bożonarodzeniowo-Noworoczny
#23

Wow, Farfalla, toż to taki steampunk Głupiec - super! Ok

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#24

Dokładnie! Koleżanka wybierała się w Sylwestra na bal steampunkowy Uśmiech
Odpowiedz
#25

Przypominam, że na zdjęcia czekamy tylko do piątku Muza ...więc jeśli macie ochotę przygarnąć którąś z naszych nagród - gorąco zachęcam do udziału! Rotfl

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#26

Oj, oj, oj... nikt się już nie zgłosi? Myśli Beczy

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#27

[ATTACHMENT NOT FOUND]
obrazek jest popsuty, nie można go odzyskać...
Jako że lubię konkursy to dodam moją propozycję trochę rzutem na taśmę Oczko

Mój ówczesny PUSTELNIK - rodzinne święta jakże samotne, rozświetlane lampą... z telefonu komórkowego... no cóż
pozdrawiam
s
Odpowiedz
#28

Dziękuję Sławek za udział w konkursie... Kwiatek
Odpowiedz
#29

Cala przyjemnosc po mojej stronie Oczko
Odpowiedz
#30

Sławek, naprawdę super zdjęcie, bardzo mi się podoba! Oklaski I jak przystało na Pustelnika - i świeczka jest, i latarenka. Oczko Prawdę mówiąc nigdy nie widziałam samotności na tle choinki... intrygujące zestawienie. Tak z ciekawości - ta postać z długimi włosami to Ty?... Ktoś Ci robił zdjęcie, czy to może odbicie w lustrze?... Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#31

Dziekuje Oczko nieee... To moja bratanica ktora zgodzila sie na wstawienie tego zdjecia... No niestety cierpiaca na tą przypadłosc pt komórka Oczko
Odpowiedz
#32

"I Trzej Królowie, i Trzej Królowie
od wschodu przybyli
I dary Panu, i dary Panu
kosztowne złożyli"

6 kielichow
Odpowiedz
#33

slawek_88 napisał(a):No niestety cierpiaca na tą przypadłosc pt komórka
Smutne to...

Laurko, dziękuję bardzo za zdjęcie. Buziak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#34

Witam kochani, jak się bawić to się bawić, więc i ja postanowiłam dołączyć Uśmiech

Tytuł mojego zdjęcia: 'Kipper is my world' Oczko


   

Na zdj lewitujący globus (świąteczny prezent) i szybująca w chmurach karta kippera Wielkiej Fortuny Uśmiech

Pozdrawiam serdecznie
Beata


Odpowiedz
#35

01.01.2017 - Budzi się nowy dzień, budzi się NOWY ROK! To karta XX Sądu.
Nadchodzą zmiany. Widzisz wszystko w nowym świetle, z radością i nadzieją, obiecujesz transformację i składasz postanowienia noworoczne.
Kończy się stare, a rodzi nowe... Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

[Obrazek: slAkz_YzJ9wkwtNMKdqu7tAp-VQ5kOxrH1uj2RIb...99-h561-no]
Odpowiedz
#36

Halo Moderatorzy - gdzie ta ankieta do głosowania 7 stycznia się już kończy Rotfl


Odpowiedz
#37

To jest wątek Amenersa i Jednorożca, nie będę się rządził Język Zresztą do utworzenia ankiety nie trzeba uprawnień moderatora Oczko Ale tak, tak - czekamy na ankietę.
Odpowiedz
#38

O.K., ponieważ Amenersa nie ma, więc sama założyłam ankietę Uśmiech - głosowanie rozpoczęte... ankieta jest na początku tematu, zagłosować może każdy. Uśmiech

Zapraszam więc serdecznie wszystkich forumowiczów do oddania swojego głosu na zdjęcie, które podoba się Wam najbardziej!!!
:text-welcomeconfetti:

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#39

Witam.Glosuje na zdjecie kasia12
Odpowiedz
#40

Witam, głosuję na zdjęcie Empress III Cesarzowa , kasia12
Odpowiedz
#41

Dziwne... osoby rejestrują się tylko po to aby zagłosować po czym znikają bez śladu... Myśli
Odpowiedz
#42

Też mnie to dziwi... coś mi tu pachnie nieuczciwością. Myśli

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#43

Hm no macie zagwostkę co z tym zrobić Smutny
Ja miałem problem, bo w zasadzie podobają mi się 2 opcje z tych, które się pojawiły. Oddałem głos, ale szkoda, że nie mógłbym dwóch xD
Na razie w ankiecie udział wzięło tylko 32 użytkowników. Wchodźcie kochani i głosujcie Uśmiech
Odpowiedz
#44

Myślę, że organizatorzy mogliby mieć większą moc głosu, np.: Organizatorzy i Administratorzy - waga 10, Moderatorzy - waga 5, Adepci - 3, zarejestrowani użytkownicy i nowo zarejestrowani użytkownicy - 1 lub opcja: nagroda publiczności i nagroda organizatora
;--)

PS Bardzo wyrównane wyniki, nieprzewidywalny finał ;--)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości