Ankieta: Które zdjęcie konkursowe spodobało Ci się najbardziej? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
kasia12 - "III Cesarzowa"
15.38%
8
15.38%
Joana - Głupiec
11.54%
6
11.54%
Farfalla - Głupiec steampunk
15.38%
8
15.38%
slawek_88 - Pustelnik
19.23%
10
19.23%
Laurka - 6 kielichów
9.62%
5
9.62%
Beata - "Kipper is my world"
13.46%
7
13.46%
MAG - XX Sąd
15.38%
8
15.38%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs Bożonarodzeniowo-Noworoczny
#45

Lub po prostu ignorować głosy od osób, które tutaj zalogowały się już po utworzeniu tej ankiety ... to tylko propozycja ... Uczestnik konkursu był obwarowany pewnymi wymogami, a głosujący już nie ... a jak widać, źle to wyszło.
Odpowiedz
#46

Basiu, głosowanie jest anomimowe...chyba, ze ktoś w poście zamieszczonym w tym wątku o tym sam pisze... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#47

Również myślałem nad tym aby każdy przed oddaniem głosu uzasadnił lub napisał kogo wybrał... Ogólnie pierwsza myśl przy zakładaniu konkursu był wybór organizatorów najlepszych zdjęć ale najlepszym i najsprawiedliwszym wyborem jest głos każdego użytkownika poprzez Ankietę. A niestety i to nawet nie wychodzi. Bezradny
Odpowiedz
#48

No tak ... to jest ANKIETA ... Głupek
No to więc napiszmy na kogo głosowaliśmy ... co to za tajemnica ?!
Ja głosowałam na Farfalla - Głupiec steampunk. Talia Tarota Steampunk też jest piękna Ok
Odpowiedz
#49

Nie jest to żadna tajemnica... Zawstydzony
Głosowałem na Beatke - "Kipper is my world".
Odpowiedz
#50

No właśnie... ja myślałam przy ustalaniu kształtu konkursu, że wybierzemy z Amenersem po jednym zwycięzcy i nie będzie problemu... ale Ameners i Luks uważali że lepsza będzie ankieta, więc się zgodziłam - do głowy mi nie przyszło że ktoś może namawiać swoich znajomych do zakładania u nas konta tylko po to by zagłosować. :uoee:
Ankieta ma swoje wady, werdykt jest wprawdzie bardziej demokratyczny, ale nie ma możliwości nałożenia jakichś ograniczeń - poza ilością prac na które można oddać głos.

Słuchajcie, a co myślicie o tym, żeby w tej sytuacji jaką mamy teraz zwiększyć możliwość wyboru? Mogę zmienić tak, by każdy miał możliwość oddania głosu na dwie osoby. Uśmiech

A... przy okazji - ja głosowałam na wspaniałego Pustelnika od Sławka. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#51

Głosowałam na Sławka-Pustelnik bardzo klimatyczna fotka
Odpowiedz
#52

Chyba troszkę za póżno jest na zmiane reguł konkursu...
Może sama Kasia12, cos zaradzi... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#53

O.K., więc spróbuję się z nią skontaktować...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#54

Polecam napisac posta na kogo się głosowało. Stali bywalcy przeczytają zmiane regulaminu i sie dostosuja, a jak widac taka zmiana nikomu nie przeszkadza. Glosowalam na Joannę
Odpowiedz
#55

Ja glosowalam na Laurke Uśmiech

Spodobalo mi sie wykonanie "figurek".
Odpowiedz
#56

Ja głosowałem na Noworoczny Wschód Słońca MAG'a - piękne zdjęcie i symbol przejścia do "Nowego Eonu"
Szacun za tak wczesną pobudkę w Nowy Rok Boi się
Odpowiedz
#57

Niełatwy wybór, ale ostatecznie oddałam głos na MAG- chyba po prostu dlatego, że właśnie ta praca najbardziej do mnie przemawia biorąc pod uwagę charakter mojego własnego odbioru okresu świąteczno-noworocznego; jest mi bardzo bliska w swoim klimacie. Uśmiech
Odpowiedz
#58

Mam do wszystkich prośbę - zapomnijmy o tym co tu było pisane wcześniej... Rzeczywiście nie powinno się nikogo wskazywać palcem, jeśli nie jest się pewnym swoich podejrzeń, bo można nieopatrznie zrobić krzywdę komuś kto tak naprawdę jest niewinny. Tak Nie róbmy już tej wyliczanki kto na kogo oddał głos... nieważne.

Ale żeby wyjaśnić wszystkie nieporozumienia i wyprowadzić konkurs na prostą  Rotfl  wprowadziłam trzy poprawki, które mam nadzieję sprawią że głosowanie będzie również... nieco ciekawsze.Oczko
A więc:
1). głosowanie zostało przedłużone do piątku, 20 stycznia.
2). KAŻDY MOŻE ODDAĆ DWA GŁOSY
(ci którzy już oddali 1 głos mogą oddać więc jeszcze 1)
3). GŁOSUJĄCY MOŻE ZMIENIĆ ZDANIE NA KOGO ODDAJE SWÓJ GŁOS

Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie w porządku - i jeszcze raz zapraszam wszystkich do głosowania! Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#59

Swój pierwszy głos oddałam na Laurkę- 6 kielichów, figurki są urocze i pomysłowo wykonane, a cała szopka prezentuje się nadzwyczaj ciekawie.
Drugi głos otrzymała Mag, za śliczny wschód słońca, bardzo optymistyczny XX Sąd Ostateczny Uśmiech
Odpowiedz
#60

Ja dodatkowo na Mag - XX Sąd
Odpowiedz
#61

ja głosował na 6 kielichów... Rotfl bo wywołały miłe wspomnienia Oczko
Odpowiedz
#62

Nie wiem czy się udało, ale zablokowałem "nowo zarejestrowanym użytkownikom" możliwośc głosowania w ankietach w dziale KONKURSY.
Trzeba będzie sprawdzić, czy działa. Następnym razem bedzie już bez "przekrętów" Uśmiech
Odpowiedz
#63

Moim zdaniem osoby, które się rejestrowały tylko po to aby oddać swój głos na dana osobę, powinny nie być brane pod uwagę - to pachnie nie uczciwością, po prostu takie naciąganie i nabijanie komuś punktów.
Głosowałam na Pustelnika i na Głupca.
Odpowiedz
#64

Tarofides napisał(a):Nie wiem czy się udało, ale zablokowałem "nowo zarejestrowanym użytkownikom" możliwośc głosowania w ankietach w dziale KONKURSY.
Trzeba będzie sprawdzić, czy działa. Następnym razem bedzie już bez "przekrętów" Uśmiech

W tym konkursie niestety było zero ograniczeń, bo w formule ankiety nie było żadnych możliwości ich wprowadzenia (poza ilością głosów jakie może oddać jedna osoba, możliwością zmiany zdania na kogo się głosuje i terminem głosowania)... ale przynajmniej jakaś lekcja na przyszłość została wyciągnięta. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#65

Przypominam, że głosowanie kończymy w piątek, zachęcam więc jeszcze do wzięcia udziału w ankiecie (można oddać dwa głosy, jest też możliwość zmiany).Uśmiech

Dodam, że jeśli dwie lub kilka osób będzie miało na koniec tę samą ilość punktów (chodzi o pierwsze albo o drugie miejsce) i ankieta zakończy się remisem, to zwycięzców spośród osób remisujących wybierzemy ja i Ameners.

Przypominam też, że ten kto zajmie pierwsze miejsce, będzie mógł wybrać swoją nagrodę. Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#66

Czas głosowania minął, zatem Konkurs Bożonarodzeniowo-Noworoczny uznaję za zakończony. Uśmiech
  • Pierwsze miejsce:
  • slawek_88 - za pracę: Pustelnik / ilość głosów: 10

    Drugie miejsce (remis):
  • kasia12 - za pracę: III Cesarzowa / ilość głosów: 8
  • Farfalla - za pracę: Głupiec steampunk / ilość głosów: 8
  • Mag - za pracę: XX Sąd / ilość głosów: 8

Zgodnie z ostatnim postem Jednorożca LeCaro:

jeśli dwie lub kilka osób będzie miało na koniec tę samą ilość punktów (chodzi o pierwsze albo o drugie miejsce) i ankieta zakończy się remisem, to zwycięzców spośród osób remisujących wybierzemy ja i Ameners.

Końcowe wyniki powinny się ukazać niebawem.
Dziękujemy za udział i wspólną zabawę. Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości