Ankieta: Które zdjęcie konkursowe spodobało Ci się najbardziej? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
kasia12 - "III Cesarzowa"
15.38%
8
15.38%
Joana - Głupiec
11.54%
6
11.54%
Farfalla - Głupiec steampunk
15.38%
8
15.38%
slawek_88 - Pustelnik
19.23%
10
19.23%
Laurka - 6 kielichów
9.62%
5
9.62%
Beata - "Kipper is my world"
13.46%
7
13.46%
MAG - XX Sąd
15.38%
8
15.38%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs Bożonarodzeniowo-Noworoczny
#67

Czas głosowania minął, zatem Konkurs Bożonarodzeniowo-Noworoczny uznaję za zakończony. Uśmiech
  • Pierwsze miejsce:
  • slawek_88 - za pracę: Pustelnik / ilość głosów: 10

    Drugie miejsce (remis):
  • kasia12 - za pracę: III Cesarzowa / ilość głosów: 8
  • Farfalla - za pracę: Głupiec steampunk / ilość głosów: 8
  • Mag - za pracę: XX Sąd / ilość głosów: 8

Zgodnie z ostatnim postem Jednorożca LeCaro:

jeśli dwie lub kilka osób będzie miało na koniec tę samą ilość punktów (chodzi o pierwsze albo o drugie miejsce) i ankieta zakończy się remisem, to zwycięzców spośród osób remisujących wybierzemy ja i Ameners.

Końcowe wyniki powinny się ukazać niebawem.
Dziękujemy za udział i wspólną zabawę. Kwiatek
Odpowiedz
#68

Wyniki końcowe:
  • Pierwsze miejsce:
  • slawek_88 - za pracę: Pustelnik / ilość głosów: 10
    Drugie miejsce:
  • Farfalla - za pracę: Głupiec steampunk / ilość głosów: 8

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Buźki
Sławek, jako że zajął pierwsze miejsce ma prawo wybrać dla siebie nagrodę.

Proszę was aby po weekendzie, przesłać swoje dane w celu nadania przesyłki.

Jeszcze raz Gratuluję... Buziak
Odpowiedz
#69

Mam pytanie, a kto zajął 3 miejsce? Ja też dałam nagrodę dla zachęcenia innych ... za zajęcie 3 miejsca.
Odpowiedz
#70

Bardzo dziękuję Buźki
Odpowiedz
#71

Sławek_88 moje gratulacje Uśmiech za zajęcie pierwszego miejsca Oklaski

Farfalla Tobie również gratuluję Oklaski
Odpowiedz
#72

Dziękuje bardzo Rotfl
Gratulacje dla całej reszty Oklaski walka była wyrównana - wielkie dzięki dla organizatorów za tak fajne atrakcje :text-thankyouyellow:

Jako że moja bratanica (bohaterka zdjęcia) również złapała ezoterycznego bakcyla - dokonała wyboru: zaintrygowały ją katy do czytania duszy, więc chciałbym by ta nagroda właśnie z nimi do niej trafiłaOczko

jeszcze raz dziękuje Buziak
Odpowiedz
#73

Cytat:barbara40Mam pytanie, a kto zajął 3 miejsce? Ja też dałam nagrodę dla zachęcenia innych ... za zajęcie 3 miejsca.
Basiu, mieliśmy z Amenersem ogromny dylemat pomiędzy świetnym Głupcem Steampunk, a przepięknym zdjęciem MAG - bardzo trudno nam było zdecydować... Tak więc...
MAG bezapelacyjnie zajęła 3 miejsce! Buźki  Oklaski  Kwiatek
...choć w zasadzie powinna zająć również 2-gie... ale cóż, mamy tylko dwie nagrody. Smutny
MAG, Twoje zdjęcie - zresztą jak wszystkie, które robisz - jest przepiękne! Buziak

Gratuluję serdecznie naszym zwycięzcom - Sławkowi i Farfalli! Kwiatek  Oklaski  Oklaski
Sławek przysłał bardzo klimatyczne i dające do myślenia zdjęcie Pustelnika, a Farfalla dopadła wspaniałego Głupca i wprowadziła nas w karnawałowy nastrój. Uśmiech
Dziękuję jednak bez wyjątku wszystkim uczestnikom - każde ze zdjęć miało w sobie to "coś"!!!  Kwiatek  Buźki

Sławku - moja nagroda poleci więc do Ciebie i Twojej bratanicy (mam nadzieję że karty się jej spodobają Oczko ), a Aniołki Amenersa do Farfalli. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#74

W takim razie Gratulacje dla wszystkich uczestników tego konkursu  Hura  Oklaski  Oklaski
i oczywiście dodatkowo całuski i uściski dla wygranych  Buziak  :happy-wavemulticolor:  :text-bravo:  :romance-grouphug:

Mag proszę napisz mi na priv, gdzie mam wysłać pieniądze, na jakie konto. Przelew dokonam w środę 25.01.2017 tak więc w czwartek lub najpóźniej do piątku powinnaś je otrzymać  Kwiatek

Jeszcze raz GRATULUJĘ
Odpowiedz
#75

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Gratulacje dla Zwycięzców.... Buziak
Podziękowanie dla wszystkich Uczestników Konkursu... Buźki
Zapraszam na słodkości ...

[ATTACHMENT NOT FOUND]

WIELKIE BRAWA DLA ORGANIZATORÓW KONKURSU I SPONSORÓW... Buziak Oklaski

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#76

Najserdeczniejsze gratulacje!!! Oklaski Oklaski Oklaski
Wszystkie zdjęcia były super Uśmiech
Odpowiedz
#77

:happy-wavemulticolor:

Gratulacje dla wszystkich uczestników, w szczególności dla zwycięzców! Wykazaliście się wielką kreatywnością Uśmiech

:happy-wavemulticolor:
Odpowiedz
#78

Gratulacje dla zwycięzców Oklaski

Muza  Kotek
Odpowiedz
#79

Gratuluję zwyciezcom Uśmiech
Odpowiedz
#80

Mag, do dziś nie mam żadnego odzewu z twojej strony Bezradny
Odpowiedz
#81

Karty dla Sławka (i bratanicy-Pustelnika Oczko ) już poleciały... mam nadzieję że jutro-pojutrze dotrą na miejsce - bo to drugi koniec Polski. Boi się

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#82

Jednorożec LeCaro napisał(a):Karty dla Sławka (i bratanicy-Pustelnika Oczko ) już poleciały... mam nadzieję że jutro-pojutrze dotrą na miejsce - bo to drugi koniec Polski. Boi się

"karty" doszły... napisałem w cudzysłowie ponieważ karty z obrazka stanowiły jedynie ułamek nagrody która dotarła w 3,5 kg paczce Głupek
Dziękuje Ci ja a jeszcze bardziej bratanica.
Normalnie poczuliśmy się jak w święta Rotfl Pięknie zapakowane paczki a w środku, książki, karty, słodycze, herbatki, kadzidełka, i najlepsze - milion zł hehehe padłem Głupek

Dziękujemy jeszcze raz za tak wspaniałe nagrody Buźki Zawstydzony
Odpowiedz
#83

Super, cała przyjemność po mojej stronie! Buźki
A "milion złotych" zawsze się przyda na drobne wydatki. Rotfl

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#84

Jak widać pierwszy milion nie musi zostać ukradziony... można też go wygrać w konkursie u Jednorożca Uśmiech oby się pomnażał Język
Odpowiedz
#85

Rotfl
Oby się pomnażał! :character-oldtimer:

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#86

Gratulacje!
Zrobiliście piękne zdjęcia.

Dziękuję za wszystkie głosy, jest mi bardzo miło.
Odpowiedz
#87

Laurko, Twoje też było przeurocze, bardzo mi się spodobało! Tak Buziak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#88

Dziękuję :--)

Udział w konkursie to była przyjemność.
Powiem Wam, że nigdy nie lubiłam robić zdjęć, choć wielu ludzi uważała, że robię świetne zdjęcia. Jedyna tematyka, która mogła mnie zainteresować to człowiek. Wszystko się zmieniło kilka miesięcy temu, jak mój tato sprezentował mi nowy telefon z aparatem fotograficznym. Dość często go wyciągam... i lubię takie landszafty ;--)
Na konkurs zrobiłam kilka zdjęć i trudno było mi zdecydować, które wybrać.
Kadr Sądu Ostatecznego udało mi dosłownie złapać. Noworoczny spacer był ponury, o 8 pojawił blask i dosłownie za minutkę schował się za chmury.

Moją nagrodę chciałabym przeznaczyć na kolejny konkurs.
Napisałam do Basi i czekam na jej odpowiedź.

Gratulacje dla pozostałych uczestników i dzięki za wspólną zabawę! :--)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości