Rozmowa na temat rozkładu "Tak/Nie - 8 kart"
#23

Ja bym potraktowała tą 8-kę jako odwróconą, czyli, że nie ukrywa ale też nie wykonuje żadnego ruchu aby z jakichś powodów uniknąć nieporozumień w rodzinie lub po prostu czeka na odpowiednią okazję Uśmiech


Odpowiedz
#24

..super, tak tez myslalam, by ja potraktowac..bardzo Ci dziekuje Beatko.. Buziak nie pracuje z odwroconymi kartami, i pozniej tak to jest.. Bezradny
Odpowiedz
#25

Prosze bardzo Uśmiech Na pewno cos go powstrzymuje przed zrobieniem tego kroku Uśmiech)


Odpowiedz
#26

Dobry wieczór , a czy ma znaczenie jak "koło fortuny " wypadnie jako pierwsze lecz jest w osłabionej pozycji ?
Odpowiedz
#27

hmm.. a co w takim wypadku, jak Koło Fortuny wypadnie jako ostatnia karta, w ostatnim rzędzie?
Odpowiedz
#28

Dla mnie absurdem tarotowym jest kłaść 8 Kart ( ! ) - Szok na pytanie, które ma odpowiedzieć - tak lub nie... - Szok
Wystarczy odpowiedź - z 1 Karty do max. 3 Kart.
Ja najczęściej stosuję 1 lub 3 Karty.

Mikesz
Odpowiedz
#29

A co w przypadku mało prawdopodobnych sytuacji, np. wygrana na loterii, zdanie matury na 100%, itp.?
Odpowiedz
#30

VonSchwarzau napisał(a):A co w przypadku mało prawdopodobnych sytuacji, np. wygrana na loterii, zdanie matury na 100%, itp.?

Co do matury... Często odpowiadałam znajomym na pytanie korzystając z tego rozkładu. Za każdym razem gdy padało pytanie o maturę wycofywałam się z odpowiedzi. Uważam, że wyniki na maturze są bardzo zależne od nas, od naszej pracy i nauki, a tarot nie ma nic do tego.
Jednakże zawsze mogę się mylić...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości