Magiczna wróżba z obrączką
#67

Ja też tak wróżyłam zobaczymy czy się sprawdzi Uśmiech ale dużo kobiet z mojego otoczenia jak wróżyły odnośnie dzieci to w 100 % się sprawdziło Uśmiech
Odpowiedz
#68

sprawdza się. tylko nie powinno się robić tego szybko i wielu osobom na raz. wtedy rzeczywiście pierścionek może zacząć się "buntować" : ) jak we wszystkim umiar jest zalecany.
Odpowiedz
#69

Szkoda, że jak byłam w ciąży z moją córka nie spróbowałam tej wróżby z płcią. Teraz jestem ciekawa czy się sprawdzają. Muszę sobie wypróbować innych w najbliższym czasie Rotfl

"Nie czekaj, aż inni ludzie cię uszczęśliwią.
Musisz zrobić to sama."
   Alice Walker
Odpowiedz
#70

jeśli robisz wróżbę nad ręką danej osoby, zawsze wychodzi prawidłowo. gdy nad miseczką z wodą macham pierścionkiem dla dużej liczby osób, to po pewnym czasie zaczyna wskazywać nieprawdę.
Odpowiedz
#71

Kurde, zrobiłam z pierścionkiem zaręczynowym. Wyszło tak jak mówiła mi kiedyś wróżka najpierw dziewczynka później chłopiec... A ja tak chcę mieć tylko jedno dziecko i to najlepiej syna... Moja ciocia robiła to mojej mamie mnóstwo lat temu, swoją obrączką tylko ona potrząsała trzy razy obrączką między kciukiem a palcami. Dziś zrobię swojemu facetowi zobaczymy ile on dzieci będzie miał ;P

Zrobiłam z ilością partnerów stuknęło tylko raz więc jestem dobrej myśli,a co do imienia to tak średnio choć wydaje mi się że ja liczyć nie umiem.

Kto pyta, jest głupcem przez pięć minut. Kto nie pyta, pozostaje nim do końca.
Odpowiedz
#72

liczba i płeć dzieci zawsze się zgadza. jeśli chodzi o wiek czy imię docelowego partnera to wahadełkowy pierścionek raczej się nie sprawdza.
Odpowiedz
#73

Także znam tą wróżbę. Babcia wykonywała ją cioci, mojej mamie - w obu przypadkach się sprawdziła. Mnie także wróżyła, ale póki co nie mogę tego zweryfikować, chociaż mam nadzieję, że w moim przypadku nie będzie to prawda. Uśmiech
Odpowiedz
#74

Znam tę wróżbę z dzieciństwa,kiedy byłam bardzo mała może miałam 7 lat kuzynka- już dojrzała kobieta nam wróżyła .Wyszło mi wtedy 2 chłopców i dziewczynka- nic z tego się nie sprawdziło.
Ja wróżyłam sobie w Andrzejki jakieś 12 lat temu...obrączka nie drgnęła- 0 dzieci i cóż do dziś nie mam dziecka....
Odpowiedz
#75

Ta wróżba to nic innego jak odpowiedź wahadełka zrobionego z obrączki i nitki. Nie każdy ma zdolności radiestezyjne ale 'wróżba' ta często się sprawdza. Mi się sprawdziła Oczko


Odpowiedz
#76

Zrobilam i coz-ilu partnerow-kreci sie w kolko i nie stuka. a w jakim wieku wyjde za maz stuklo mi dwa razy to rozumiem ze za dwa lata no chyba ze Zrobilam cos zle
Odpowiedz
#77

Zrobiłam tą wróżbę na ilość dzieci i wyszło mi dwóch chłopców, na ile jest to prawdziwe ? Czas oczywiście pokaże, natomiast dużą rolę odgrywa tutaj ludzka podświadomość i autosugestia Oczko
Odpowiedz
#78

Ja mam pytanie czy ktoś wróżył sobie kiedyś z obrączki? Ilośc dzieci, płec itp... komuś się sprawdziło?
Odpowiedz
#79

A mogę użyć mamy obrączki?
Odpowiedz
#80

Angells możesz Oczko
Odpowiedz
#81

Oo kurczątko :d za dwa lata wyjdę za mąż Rotfl
Odpowiedz
#82

Angelo stukla Ci dwa razy?
Odpowiedz
#83

Łącznie 21 razy uderzyła i potem stanęła i nic, nawet drgnęła Uśmiech
Odpowiedz
#84

To jak mi uderzyla tylko 2 razy to...za dwa lata wyjde za maz?
Odpowiedz
#85

Nie mam pojecia.. Hm może powtórz ją?
Odpowiedz
#86

Kochana 21 lat i ślub ? Rotfl Tu trzeba korzystać z życia Język bo jak nie teraz to kiedy.

Ja te wróżby traktuje z dystansem... jak próbowałam z imieniem przyszłego męża to obrączka zaczęła mi wystukiwać imię mojego byłego chłopaka Dobani
Odpowiedz
#87

oo to i ja zrobię z tym imieniem Rotfl
Odpowiedz
#88

hmm zrobiłam i pojawiły mi się dwie pierwsze litery "Fi" i koniec.. hm no mój obecny chłopak ma na imię Filip, wiec to raczej o niego chodzi ;d
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości