Witam Was serdecznie!
#1

Wracam na Wasze forum już któryś raz Uśmiech
Myślałam, że uda mi się zalogować ponownie na moim koncie, ale chyba gdzieś przepadło Uśmiech
Cieszę się, że mogę wrócić, po niezłych bojach i porządkowaniu swoich spraw osobistych przyszła pora na powrót do zawodowej ezoteryki - prowadzę swoją firmę, oferuję różnego rodzaju usługi, ciągle się rozwijam. Moją misją jest pomaganie - jestem tarocistką z wieloletnim doświadczeniem oraz certyfikowanym doradcą psychologicznym. Uczestniczyłam w kursach i  seminariach dotyczących terapii poznawczo behawioralnej oraz leczenia traum psychicznych. Ezoteryka to dla mnie głównie pomaganie i wspieranie, doradztwo w rozwiązywaniu problemów, podejmowaniu decyzji, ciągła nauka... wszak człowiek i jego natura nigdy nie są w stanie pokazać nam całego oblicza.

Mam nadzieję, że spędzę z Wami fajny czas, podzielę się wiedzą oraz zdobętę doświadczenie, którym dzielicie się tutaj Wy Uśmiech

Pozdrawiam i przesyłam uściski i pozytywną energię xoxoxoxoxoxoxo

Aleksandra
Odpowiedz
#2

Nie kojarzę Cię Olu. Witaj. Jakie miałaś poprzednie nicki na tym forum?
Odpowiedz
#3

(18-07-2017, 12:55)Lady of Dreams napisał(a):  Nie kojarzę Cię Olu. Witaj. Jakie miałaś poprzednie nicki na tym forum?

Ah, to już było parę lat temu - ja zawsze na forach pod nickiem Tarocistka Aleksandra. Pamiętam, że u Was trochę pisałam, nawet chyba gabinet był grany o ile pamięć mnie nie myli Uśmiech
Odpowiedz
#4

Olu czy prowadzisz swój blog Tarot moja pasja?
Odpowiedz
#5

Witaj ponownie na naszym Forum...
Twoje konto poprzednie założone w 2013 roku, po dwu latach braku aktywności zostało zlikwidowane w 2016 roku...
Chętnie skorzystamy z Twojej wiedzy, doświadczenia...zachęcam do aktywności na naszym Forum... Uśmiech

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#6

Witamy serdecznie na naszym forum.  Kwiatek  Uśmiech miło Cię widzieć i z nadzieją czekam na wymianę doświadczeń... z tego co piszesz, masz dużo do zaoferowania. Tak Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

Witaj cieplutko! Uśmiech Kwiatek

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#8

Cześć :Uśmiech i witam ponownie na forum, tak swoją drogą coś czuję, że między nami będzie jakaś współpraca, albo praca nad czymś, ale czas pokaże.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości