Zaklęcie na pieniądze

U mnie kawa kupiona. Rytuał zrobiony dwa razy, całe mieszkanie okadziłam i nic. Tzn. żeby jeszcze takie nic ale mam wrażenie że wszystko działa na odwrót. Zamiast się poprawiać finansowo to czuję się jakby mi rzucano kłody pod nogi. Moja sprawa jest związana z finansami i sprawą sądową o pokaźną sumkę przeciwko mnie w której wydano wyrok zaocznie. Wierzyciel rozmawiał z prawnikami i nie chce na czas przywrócenia sprawy zawiesić ściągania ze mnie pieniędzy.
Pozaklęciu pieniądze płyną ale wirtualne. Dzień później dzwonili do mnie z banku że majs dla mnie oferte na kredyt... ale sama sprawa sądowa i kłopoty finansowe znią związane jakby stały w miejscu.
Może coś zrobiłam źle może coś namieszałam, nie wiem, a może po prostu powinnam poczekać.
Odpowiedz

Kilka osob juz pytalo o to tutaj i albo jestem gapa,albo nie ma odpowiedzi.Czy przy zakleciu z patelnia wazny jest czas?No i moze byc taka zwykla patelnia,z Ikei na przyklad czy musze w koncu zaopatrzyc sie w jakas porzadna patelnie?
Odpowiedz

zwykła patelnia wystarczy.
Odpowiedz

Dzieki bardzo Uśmiech
Odpowiedz

mam nadzieję, że u Ciebie zadziała.
Odpowiedz

Na pewno sie pochwale jak zadziala Uśmiech
Odpowiedz

Na samym początku chciałbym wszystkich przywitać po baaardzo długiej przerwie bo bardzo dawnooo tu nie zaglądałem Uśmiech

No więc...rzeczy które bd nam potrzebne

- 1 łyżka cukru
- 1 łyżka cynamonu
- kawa w ziarnach (koniecznie w ziarnach)

Co do samego rytu.

Mieszamy wszystkie składniki na białym talerzu (nie może mieć żadnych wzorów)
Wymieszane składniki rozgrzewamy na jakiejś blasze, tak aby pojawił się dymek, po czym zgodnie z ruchem wskazówek zegarachodzimy wokół WSZYSTKICH pomieszczeń w domu wymawiając słowa: "Pieniądze muszą przyjść do tego domu łatwo i szybko".


Mówiąc WSZYSTKICH pomieszczen w domu mam tutaj na myśli też WC, piwnice, strych itd Uśmiech
Odpowiedz

podawaj zawsze źródło, skad czerpiesz te zapisy...bo będę kasowała..
.<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=4&t=2249">viewtopic.php?f=4&t=2249</a><!-- l -->

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz

znalazłam w necie Uśmiech
Odpowiedz

nie ma...znaleziono w necie...
potrzebny konkretny link do strony...
Proszę uzupełnić...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz

znam ten rytuał. Kilka razy go stosowałam przy dopełniającym się księżycu.
Odpowiedz

Z tego co kojarzę to opis podobnego rytuału jest tu
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=17&t=1832&hilit=pieni%C4%85dze#p27520">viewtopic.php?f=17&t=1832&hilit=pieni%C4%85dze#p27520</a><!-- l -->
różnice są kosmetyczne...blacha - talerz.

Zatem nic nowego .....
Odpowiedz

a co robicie z tymi ziarnami, które są oblepione karmelem? gdy już przejdziecie cały dom.
Odpowiedz

Zaklęcie dla pieniędzy

Wez nowiutki szeleszczacy banknot, jeden niewielki magnetyt i zielony sznurek albo nitkę. Owin banknot wokol magnetytu i przywiaz go mocno zielona nitka albo sznurkiem. Wez pakuneczek do reki i wypowiedz ponizsze albo podobne slowa;

"Skalo metalu, skalo mocy
pragne sie cieszyc z pieniedzy
Daj mi bogactwo na me żadanie
, to moja wola niech sie stanie"

Nos magnetyt przy sobie. jesli zalatwiasz jakies interesy zawies kamien nad drzwiami albo w poblizu kasy lub poloz go na swoeje karcie kredytowej. Od czasu do czasu wyobrazaj sobie energie magnetytu ściagajaca do Ciebie dodatkowa gotowke i siebie, wydajacego te pieniadze w rozsadny sposob.

Scott Cunningham ; "Moc żywiolow; magia dla zaawansowanych"
Odpowiedz

testowałaś na sobie?
Odpowiedz

Nie testowalam, ale nie szkodzi przetestowac.
Odpowiedz

No to Lady of Dreams - proponuje zaczac od siebie, a potem polecac....
Odpowiedz

manna napisał(a):No to Lady of Dreams - proponuje zaczac od siebie, a potem polecac....

Manna to jest super ksiazka, z niej fragment zacytowalam, przeciez nie musisz stosowac tego zaklecia jak Ci sie nie podoba ale moze jednak komus pomoże Uśmiech
Odpowiedz

znaczy magnes tak \???? co to jest magnetyt ??? napewno spróbuje ,,tylko żeby odwrotnie nie podziałało !!!
Odpowiedz

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=71&t=3850&p=198997&hilit=magnetyt#p198997">viewtopic.php?f=71&t=3850&p=198997&hilit=magnetyt#p198997</a><!-- l -->

wystarczy poszukać
Odpowiedz

Czyli co, zeby miec pieniadze, to najpierw trzeba zainwestowac....w magnetytOczko
Odpowiedz

zawsze najpierw trzeba zasiać, a później zbierać.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości