Zaklęcie na pieniądze
#45

SISI9999 napisał(a):Co byście proponowały drogie siostry?
pozdrawiam,
G.

Zaprawdę powiadam Ci siostro dobrze trafiłaś, abociem tu wszelakie porady obaczysz. Aczci pragniesz rychło jakowyś czar poznać, najlepiej samowtor działać.
Ja niestety w tym temacie charlawa, ale wielgość tu nadobnych wróżek co wielkość wiedzy posiadają.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#46

Cynamon mielony, smrodu nie będzie tylko piękny zapach-zapach nadchodzących pieniążków Rotfl
Odpowiedz
#47

A co zrobic z resztka nie spalonej kawy?
Odpowiedz
#48

Maire napisał(a):Zaprawdę powiadam Ci siostro dobrze trafiłaś, abociem tu wszelakie porady obaczysz. Aczci pragniesz rychło jakowyś czar poznać, najlepiej samowtor działać.
Ja niestety w tym temacie charlawa, ale wielgość tu nadobnych wróżek co wielkość wiedzy posiadają.

Pozdrawiam Uśmiech

Maire, rozjaśniłaś mój dzień Kwiatek
Odpowiedz
#49

Wierzcie lub nie ale pomogło!! Dwa dni temu robiłam to zaklęcie i zawzięcie w nie wierzyłam, bo sprawa w sądzie jaka była można stwierdzić,że była praktycznie przegrana a tu dzisiaj w sądzie zaskoczenie wszystko wyszło dla nas pomyślnie!! Dodam ,że dymu narobiłam tyle ,że myślałam ,że podusze wszystkich domowników razem ze sobą heheh, a cynamon czuć do dzisiaj, ale wartoUśmiech


Pozdrawiam!
Odpowiedz
#50

Witam siostry,
zaklęcie zadziałało i w poniedziałek na koncie dostałam niezłą sumkę o której nawet nie miałam pojęcia, że coś takiego może mnie spotkać. Zobaczymy co dalej. A z ciekawości jak często można to powtarzać. I co zrobić z dłużnikami?
pozdrawiam i do usłyszenia
Odpowiedz
#51

SISI...skąd ten zwrot ...siostry.. juz w którymś wątku o to pytałam... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#52

Przepraszam, myślałam, ze jesteście jak jedna wielka rodzina. Droga Krystyno, jak często można uzywac tego zaklęcia?
Odpowiedz
#53

SISI, a może troszeczkę sama poszperasz w necie i też nam coś ciekawego na ten temat napiszesz... Oczko
Do wszelkich rytuałów i magicznych zaklęć trzeba podejść zdroworozsądkowo...nadużywanie też szkodzi., lub moze nie zadziałać... Oczko

A co do zwrotu ..siostra...
to wolę, jak ktoś zwraca się do mnie po imieniu...szczególnie w rodzinie... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#54

Przepraszam, nie będę tego nadużywać więcej.
Odpowiedz
#55

Hm dluznikow w ojczyznie mam troche ,ale watpie bym cokolwiek odzyskala ,,
no ale Kwiatek
moje pytanie takie
czy mozna zastosowac ta magie w celu znalezienia pracy ,odzyskania stabilizacji finansowej ? a moze polecacie cos innego ?
Odpowiedz
#56

Wiesz co myślę,że głównym celem w robieniu różnego rodzaju "zaklęć" jest wiara w nieUśmiech Jeśli chodzi o to zaklęcie to nawet dziewczyny tutaj na forum mówiły o tym ,że przy okadzaniu domu trzeba pomyśleć o jakim konkretnym celu dla jakiego chcesz uzyskać te pieniądze!

Jeśli chodzi o inne zaklęcie to ja stosuje np wkładanie monety pod wycieraczkę, a po tygodniu wyjmuje i po darowuję ją komuśUśmiech (często nie zdarzę ich dać bo sprzątaczka na klatce mnie ubiegnie i te grosze zbiera hehehUśmiech) Ale możesz spróbować, chodzi tu oto ,że kto przejdzie po tych pieniążkach ten wniesie co Twojego domu zyskUśmiech
Odpowiedz
#57

Zrobiłam dziś, czekam na rezultaty.
W całym domu pachnie przepięknie, dlaczego pisałyście, że zaczadzone?
Mnie się podoba zapach Uśmiech
Odpowiedz
#58

Kurczę dziewczyny i chłopaki...
Rano sprawdzałam stan konta - tylko wiatr tam hulał...
Po zrobieniu rytuału sprawdziłam raz jeszcze...
Przyszła część alimentów... Bardzo, bardzo mała część, od marca były nie płaci, ma jeszcze dopłatę od listopada, bo wygrałam sprawę o podwyższenie... To co przyszło to nie jest nawet połowa kwoty, którą mam dostawać na miesiąc... Ale jakieś tam pieniądze wpłynęły Uśmiech
Odpowiedz
#59

KatiJo świetnie Hura

U mnie zadziałało po pół roku Szok Lol
Odpowiedz
#60

A ja dostałam niezła sumkę. W sobote robiłam a w pn była na koncie, nawet sie jej nie spodziewałam. Więc wiara czyni cuda.
Odpowiedz
#61

Maire napisał(a):KatiJo świetnie Hura

U mnie zadziałało po pół roku Szok Lol

Maire, ale to naprawdę maliznaOczko
Okazało się, że wydatki czekają mnie większe Rotfl
Odpowiedz
#62

Ja wypróbuję inny rytuał na przypływ gotówki, należy go zrobić jak księżyca przybywa, więc 1, 2, 3 maja. Później napiszę jak on wygląda, bo zostawiłam zeszyt w domu. Podobno działa...
Odpowiedz
#63

Juz widzę tą spływającą kasę... Oczko
Odpowiedz
#64

Pożyjemy - zobaczymy... Oczko
Odpowiedz
#65

MałaMi to kiedy możemy się spodziewać Twojego rytuału?
Odpowiedz
#66

Będę w domu koło 19, to od razu wrzucę Luzik
A i jeszcze znalazłam taką stronkę w moich zbiorach:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mrooczlandia.com/magia/wielka_ksiega_czarow_i_zaklec/czar_300.html">http://www.mrooczlandia.com/magia/wielk ... r_300.html</a><!-- m -->
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości