Zaklęcie na pieniądze
#89

no to wielka księga czarów Uśmiech
http://www.mrooczlandia.com/magia/wielka..._i_zaklec/
Odpowiedz
#90

Libra ... dzięki za uzupełnienie wiadomości ... każdy news na wagę złota jak to mówią Kwiatek
Odpowiedz
#91

Na trudne czasy

Udostępnij

Kryzys przetacza się przez świat. Ludzie tracą pracę, kredyty dobijają, stres niszczy zdrowie. Magia, wpływając na energie przenikające naszą rzeczywistość, pomoże nam wyjść z każdej katastrofy obronną ręką. Wystarczy uwierzyć, że działa.

Runiczny dobrobyt

1. Runa bogactwa i dobrobytu, Fehu, umieszczona w portfelu, a także w dokumentach finansowych staje się magnesem na pieniądze, daje sygnał naszej podświadomości, że rzeczywistość nie ma innego wyjścia, jak zesłać na nas deszcz pomyślności. Jednak samo umieszczenie runy w strategicznych miejscach to nie wszystko: trzeba dokładnie określić, czego oczekujemy. Mówimy w duchu z przekonaniem i wiarą kilka razy dziennie: „Jestem bogata/y, mam wszystko, czego mi potrzeba. Pieniądze już nie są moim problemem”. Runę możesz namalować czerwonym flamastrem na kawałku drewienka lub na monecie czy banknocie (wystarczy dziesięciozłotowy).
2. W czasach kryzysu ekonomicznego firmy borykają się z zastojem, brakiem kontraktów. Ludzie szukają pracy, dodatkowych dochodów i czują, jakby uderzali głową o mur. Jeśli chcesz ruszyć do przodu, popchnij otaczające Cię energie, rysując na drzwiach wejściowych do miejsca pracy, a także na biurku, przy którym pracujesz skrypt runiczny . I znów szukaj pracy, kontraktów itp. Zobaczysz, że teraz pójdzie Ci o wiele łatwiej.


Aby otrzymać lub utrzymać pracę

Potrzebujesz: trzy gałązki rozmarynu, trzy bazylii (lub jeśli masz te zioła w formie suszonej – to po trzy łyżki), garść cukru, trzy białe goździki i trzy litry wody. Jeżeli nie możesz dostać goździków, weź jakiś inny biały kwiat.
1. W trzech litrach wody, na małym ogniu, gotuj 20 minut wszystkie składniki, oprócz cukru. Przecedź.
2. W piątek wieczorem wykąp się, przed wyjściem z wanny opłucz się pod prysznicem. Potem natrzyj ciało cukrem, od stóp do głowy.
3. Następnie wylej na siebie przygotowaną wodę ziołową, mówiąc z głębokim przekonaniem: Poprzez wstawiennictwo Archaniołów Rafała i Michała, ta woda przyniesie mi wszelkie dobro, zdrowie i dostatek. Proszę, abym dzięki tej wodzie otrzymał/a dobrą i dobrze płatną pracę. Amen.
4. Wytrzyj się delikatnie białym ręcznikiem.

Na poprawę finansów

Potrzebujesz: trzy gałązki rozmarynu (lub trzy łyżki ziela rozmarynu), trzy ziarenka grubej soli, żółtą świecę, trzy łyżeczki ziaren gorczycy, glinianą miseczkę, trzy garści ziemi z lasu.
1. Rytuał należy przeprowadzić podczas przybywającego Księżyca, o godzinie dwunastej w południe.
2. Do glinianego naczynia włóż wszystkie składniki, ale w następującej kolejności: jedno ziarenko soli, garść ziemi, łyżka gorczycy, łyżka rozmarynu. Powtórz jeszcze dwa razy, przestrzegając kolejności. Cały czas myśl o tym, że masz coraz więcej pieniędzy (wygrywasz w lotto, dostajesz podwyżkę, pojawia się dodatkowa praca, ktoś oddaje Ci długi). Spróbuj poczuć się jak ktoś, kto nie ma żadnych problemów finansowych. Uśmiechaj się.
3. Następnie postaw na stole świecę, a za nią naczynie ze wszystkimi składnikami.
4. Zapal zapałką świecę i powiedz, koncentrując się na słowach i ich znaczeniu, tak, aby nasycić je swoją energią: Niech to naczynie przyniesie mi bogactwo, niech zabierze ze sobą wszelkie negatywne energie i wypełni nasz dom /mój dom/ dobrobytem. Możesz się pomodlić.
5. Kiedy świeca dopali się do końca, zawartość naczynia i resztki świecy zawiń w bawełnianą szmatkę i zakop w ziemi.

Elwira D’Antes
Iwona Przybylska de Acosta
Odpowiedz
#92

Libra22, ale fajne te Twoje rytuały, dzieki Buźki
Odpowiedz
#93

a jak ja napisze na czeku 100000000 zł ? to Myśli Ok
i mam taki nr na banknocie 9778839 i jak dobry ? nr Uśmiech
Odpowiedz
#94

kochani czytam i czytam a pysiak mi sie smieje bo to cos dla mnie...juz w glowie plan uknulam, jutro z rana jak tylko pozalatwiam wszystkie sprawy wezme sie za patelnieUśmiechno nie bez przyczyny tydzien temu kupilam nowa...prawda?plan wcielam w zycie!!!tylko mam pytanie czy z ta patelnia mam chodzic i okadzac wszelkie zakamarki?czy z mieszanka na bialym talerzyku?no i teraz najwazniejsze co mam zrobic z ta mieszanka?trzymac, zakopac?jakies takie mam przeczucie, ze zadziala Rotfl
Odpowiedz
#95

Chodzic z patelnia, bo z niej unosi sie pieknie pachnacy dymek. Chodzac zgodnie ze wskazowkami zegara zagladam we wszystkie zakamarki. Pozostalosc x patelni zakopuje.
Odpowiedz
#96

Dziekuje AkashaUśmiech
Plan wcielony w zycie. Nastawilam sie na wielka spalenizne i okropny dym i ewentualnosc wietrzenia mieszkania kolejne 2 dni Oczko a tu dymek bialy i pachnie w calym domu cynamonem....czekam na efekty Ok
Odpowiedz
#97

Dzis w naszej kafejce przeczytałam co nasza Krystyna napisała
krystyna napisał(a):Dzisiaj 28 czerwca 2012 roku.
Magia i czary: dobry dzień na magię miłosną i finansową. Pozwól sobie dzisiaj na marzenia
no i to mnie zachęciło do odprawienia zaklęcia Uśmiech
Przyznam tylko,ze nie bardzo mam gdzie zakopać te resztki co zostały na patelni, a i składniki mieszałam bezpośrednio na patelni, bo brak u mnie białego talerza w domu Myśli
Jeszcze do tego dziś czwartek dzień Jowisza Oczko
Odpowiedz
#98

ja tylko sie modlilam aby sasiedzi mnie nie zauwazyli za blokiem jak zakopuje cosik Hura zaczailam sie przy zywoplocie szybko zakopalam i poszlam dalejUśmiechdzis nikt dziwnie na mnie nie patrzyl wiec chyba sie udalo
Odpowiedz
#99

jak we wszystkim, potrzebna jest wiara. to ona napędza i jest siłą sprawczą rytuału. bo co pomyślimy i w co uwierzymy, to tak właśnie będzie.
Odpowiedz

syla020304 napisał(a):Dzis w naszej kafejce przeczytałam co nasza Krystyna napisała
krystyna napisał(a):Dzisiaj 28 czerwca 2012 roku.
Magia i czary: dobry dzień na magię miłosną i finansową. Pozwól sobie dzisiaj na marzenia
no i to mnie zachęciło do odprawienia zaklęcia Uśmiech
Przyznam tylko,ze nie bardzo mam gdzie zakopać te resztki co zostały na patelni, a i składniki mieszałam bezpośrednio na patelni, bo brak u mnie białego talerza w domu Myśli
Jeszcze do tego dziś czwartek dzień Jowisza Oczko
No właśnie ja też nie mam białego talerza, a można mieszać na białej kartce??????
Odpowiedz

Dobra wizualizacja + silna emocja (niezłomne przekonanie w tym wypadku) to podstawa...
Ja dorzucę, że.... warto mieć w domu zawsze doniczkę ze swieżą bazylią.... Ok
Odpowiedz

naprawdę? to może dlatego Włosi są wiecznie tacy uśmiechnięci. może przez ich umiłowanie do bazylii. bardzo dziękuję za wskazówkę.
Odpowiedz

Witam
coś znalazłem życzę wam bogactwa Hura Oklaski
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LhYY5Jj2lt0&feature=channel&list=UL[/youtube]

jak to można pobrać ?
Odpowiedz

wlasnie wykonalam co nalezy Oczko w domu pachnie spalonym cynamonem hihi - patelnia z zawartoscia do wyrzucenia hihihi Uśmiech
Odpowiedz

ja też to robiłam. rok temu. też musiałam reanimować patelnię, na której zawsze robiłam jajecznicę.
Odpowiedz

Alex napisał(a):Witam
coś znalazłem życzę wam bogactwa Hura Oklaski
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LhYY5Jj2lt0&feature=channel&list=UL[/youtube]

jak to można pobrać ?

Jeżeli masz Firefox-a zainstaluj wtyczkę download_helper i wtedy odpal filmik. Za pomocą wtyczki ściągniesz każdy filmik z YT. Jak nie dasz rady mogę zrobić to za CiebieUśmiech
Odpowiedz

dzięki Janek umiem pobierać tylko chyba miałem lenia zęby poszukać co to był za film ze chciałem go mieć Myśli
Odpowiedz

Ja wypróbuję tą metodę z pieniążkiem i wycieraczką.
Odpowiedz

ja też mam bazylię. używam jej. kupuję nową i tak się kręci.
Odpowiedz

Jutro idę kupić kawę. Mam nadzieję, że pomoże. Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości