Moje związki, relacje
#45

Dziękuję i życzę Ci wszystkiego dobrego! Uśmiech
Odpowiedz
#46

Powracam z weryfikacją. Co prawda do końca roku zostało 2 tygodnie, ale przez przeziębienie nie będę wyruszać na miasto, więc w mojej sytuacji raczej już nic się nie zmieni  Tak  Jak zwykle - w samo sedno. Spędziłam ten czas w bardzo złym nastroju, wręcz depresyjnym. Oglądałam się w przeszłość, żałowałam poniesionych strat pieniężnych, osobistych i zdrowotnych. Nie miałam energii do życia, po prostu zaszyłam się w domu z kotem  Kotek , nic mnie nie cieszyło. Nie poszłam w pracę, ponieważ takowej nie mam. Aczkolwiek plany na 2022 w głowie są. Nikt nowy się w moim życiu nie pojawił.
Odpowiedz
#47

To przykre... ale mam nadzieję że teraz będzie już lepiej. Pociesza
Dziękuję Ci za weryfikację.
Odpowiedz
#48

Czy mogę prosić o wróżbę na pytanie, co mnie czeka w uczuciach do końca kwietnia  2022?
Pozdrawiam  Buźki

Tak to jest że niektórzy to urodzeni pechowcy 
Ja mimo młodego wieku nawet zdrowia nie mam, nie mówiąc już o związku czy  stałym zatrudnieniu. 
Ciebie też pozdrawiam
Odpowiedz
#49

(15-12-2021, 23:06)Rozalka napisał(a):  Czy mogę prosić o wróżbę na pytanie, co mnie czeka w uczuciach do końca kwietnia  2022?
Pozdrawiam  Buźki

Rozalka, położyłam dla Ciebie Celtycki Krzyż. Uśmiech

Jako kartę określającą Ciebie mam Cesarzową, a jako "przeszkodę" Kapłankę. W całym rozkładzie przeważają też karty samodzielności, czy nawet samotności... ale takiej samotności nie będącej raczej zrządzeniem losu, lecz wynikającej z jakiegoś wyboru, czy też może z Twoich działań (bądź ich braku).

Cesarzowa, będąca kartą stałych związków, rodziny, macierzyństwa, jest tu blokowana przez Kapłankę - kartę samodzielnego myślenia, indywidualności, inteligencji, przemyśleń, aspiracji, duchowej satysfakcji. Kapłanka jest też kartą wycofania, przeczekania, bardziej obserwacji, i braku inicjatywy. Patrząc na cały rozkład mam wrażenie, że w tym roku Twoja postawa będzie następująca: jestem gotowa na poważny związek, ale sama nie szukam, nie dążę do relacji... no chyba że na mojej drodze stanie ktoś rzeczywiście wyjątkowy, spełniający wszelkie oczekiwania i marzenia, i to on będzie o mnie walczył.
Te dwie karty krzyżujące się ze sobą są kluczem do tego jak wyglądają i będą wyglądać w tym roku Twoje relacje z mężczyznami. Gotowość, chęć posiadania (stałego partnera, rodziny) - a jednocześnie brak działania i pewne wycofanie, zamknięcie się w sobie, wyczekiwanie... nawet obawy czy lęki.

Świat jako karta w której widzisz teraz siebie pokazuje, że postrzegasz się jako kobietę gotową na poważny krok, na rozpoczęcie nowej drogi, wyjazd, czy odmianę - w domyśle: wejście w stały związek, nową relację. Tymczasem karty na najbliższy rok pokazują Cię całkiem odmiennie: jako kobietę samodzielną, izolującą się, zagłębioną we własnych sprawach i myślach, można powiedzieć samotniczkę... wstrzymująca się od działania, od wejścia w relację. Patrząc w te karty widzę, że w jakiś sensie obawiasz się mężczyzn, obawiasz się zaufać, bronisz się przed "zależnością" od drugiego człowieka, od mężczyzny... zaufania mu. Być może w wyniku dotychczasowych doświadczeń. Wolisz bezpieczny niezobowiązujący układ (6 denarów, 6 mieczy), w którym każdy ma swoje własne sprawy i życie - niż taką prawdziwą bliskość... od niej będziesz w tym roku uciekać. Kapłanka, 7 buław, Królowa mieczy, 7 mieczy, Król mieczy, 6 mieczy, Gwiazda, 9 buław - te wszystkie karty mówią mi że w tym roku będziesz samotna na swoje własne życzenie. 2 buławy w koronie układu pokazują, że marzysz, planujesz, chciałabyś... ale to wszystko pozostanie piękne lecz niezrealizowane, zatrzymane. Nie zrobisz kroku w przód. Tak jakbyś zawiesiła na ścianie bajeczne zdjęcie Krety i przez cały czas marzyła o tym by tam być, myślała że tak, że chciałabyś i mogłabyś tam pojechać (może nawet zakochać się w pewnym przystojnym Greku? Oczko  )... Ale to tylko będzie w marzeniach, bo tak naprawdę zostaniesz tu na miejscu i nie odważysz się na to by coś zmienić.

Tak więc nie widać tu żadnego mężczyzny z którym weszłabyś w bliższy związek, stworzyła relację. Nie będziesz na to gotowa, otwarta.
W tym roku bardzo będą Cię natomiast interesować sprawy związane z zatrudnieniem, pracą, finansami, ogólnie rzecz biorąc sprawy materialne... na tym się będziesz skupiać.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Buźki
Odpowiedz
#50

LeCaro bardzo dziękuję za poświęcony czas. Rozumiem że postawiłaś karty na cały rok? To co napisałaś zgadza się z moją osobowością, jestem nieufna wobec ludzi, boję się skrzywdzenia. Tak jest że mało wychodzę na imprezy, mam paczkę starych znajomych.  Mam  nadzieję, ze tym razem wróżba się nie sprawdzi !   Zawstydzony Pozdrawiam gorąco - Rozalka  Kwiatek
Odpowiedz
#51

Rozalka, oj, przepraszam Cię bardzo... faktycznie, ponieważ w tym okresie najczęściej stawiam karty na cały rok, więc i u Ciebie spojrzałam na cały rok, zamiast do końca kwietnia... Zawstydzony
W tym układzie potraktuj to jako wróżbę ogólną - jeśli będziesz chciała dopytać o bardziej szczegółowy okres czy sprawę, to pytaj. Uśmiech
Pozdrawiam Cię serdecznie. Buźki
Odpowiedz
#52

Hazar mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie czy wejdę w związek z mężczyzną w roku następnym 2023 ? Jeśli tak, w jakich okolicznościach się poznamy? pozdrowionka  

Rozalka, jest jeszcze prawie dwa miesiące do końca roku i Sylwester przed Tobą...więc sporo może się jeszcze zadziać...
Pytaj o przyszły rok po weryfikacji wróżby od LeCaro, która jest do końca roku...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=14252
wiec w styczniu...
Odpowiedz
#53

Krystyno wątpię żeby w tym roku się coś zadziało, poza tym wróżby LeCaro sprawdzają mi się w 95 %.
Odpowiedz
#54

Rozalka, nie chcę być niegrzeczna...ale polecam poczytanie tego wątku do którego podałam ci link...
i przemyślenie wróżb, które otrzymałaś na ten temat na poprzednie lata...
Może warto coś zmienić w sobie... moze warto spytać dlaczego...choć sporo porad w tym temacie też dostałaś...
Przemyśl to sobie..
Zapraszam w styczniu po kolejne wróżby

Przepraszam Hazar, ze się w ten sposób wtrąciłam... Buziak

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#55

Witaj Hazar mam takiego Gagatka którego dane prześlę na priv. Jest mnóstwo pożądania między nami, dużo śmiechu i zabawy ale co tydzień jakaś drobna spina. Co będzie dalej z nami? Jak to rokuje na przyszłość? Jeśli dane nie doszły, daj znać.  Pozdrawiam ?
Odpowiedz
#56

Hej Oczko teraz podeślij,  miałam zapchaną skrzynkę  Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#57

Witaj Rozalka
Pytanie: Co będzie dalej z nami? -XIX Słońce - Oddalicie się trochę od siebie, ale nadal będziecie wesoło zagadywać. Pokazuje się, że zacznie was dzielić nie tylko odległość ale i czas. Być może jedno zmieni strefę czasową. Jednak ta przyjaźń przetrwa, a na pewno jako znajomość, szczególnie jedno z was nie pozwoli jej odejść w zapomnienie. I od czasu do czasu będzie inicjować kontakt.

Jak to rokuje na przyszłość? - 9 mieczy - Jako związek nie, bo widzę tylko ciebie jak nie możesz spać przez to co on tam ci nagadał. Jako przyjaźń też nie do końca satysfakcjonująca, bo unosisz mi brwi jakbyś nie dowierzała w to co słyszysz.

Jeśli będziesz miała kiedykolwiek wrażenie że rani cię słowem, to nie udawaj sama przed sobą że się przesłyszałaś, czy że ci się wydawało. Może to robić i działanie pokazuje się zamierzone, chociaż dwuznaczne.
Dopóki jest dobrze ciesz się towarzystwem, korzystaj tak zwyczajnie, poprawisz ukrwienie i ładnie się odmłodzisz, a jak zacznie dawać w kość, to baba z wozu koniom lżej Oczko niczego nie żałuj.
Tak to u mnie wygląda.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#58

Dzięki za odpowiedź. To prawda, on wyjeżdża na inny kontynent już niedługo. Między nami jest fajna energia, magnetyzm. Nawet inni ludzie to widzą. A czy jeszcze w tym roku poznam kogoś do szczęśliwego związku?
Odpowiedz
#59

Rozalka
Pytanie: A czy jeszcze w tym roku poznam kogoś do szczęśliwego związku? 
Wyskoczyła 9 Monet - Do końca roku nie. Widzę cię piękną, wyprostowana, ale samą. Ciesz się swoim towarzystwem.
Inni też cię taką zobaczą i zaraz się znajdzie jakiś amator, który będzie chciał ci towarzyszyć. Ale to za jakiś czas dopiero.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#60

Dziękuję Ci pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości