Warsztat 84 - Dzieciństwo
#17

Ja też dziś wieczorkiem rozłożę karty ewka Uśmiech tym bardziej, że ostatnio nie udało mi się załapać na warsztat Porannej_ciszy Smutny , Jak tak popatrzeć to wcześniejsze warsztaty były krótsze i stąd moja uwaga, ja np. mogę wieczorami posiedzieć nad moimi kartami, nie chcę w pośpiechu i rozkładać między garami, lubię poświęcić im trochę więcej uwagi tym bardziej, że nadal się uczę. Popieram was wszystkie drogie kobitki, miło by było aby następny warsztat zawierał nie więcej jak 2 lub max 3 pytania tak jak było to kiedyś, w pierwotnym zamiarze Lady , zawsze zostanie coś w rezerwie na potem Uśmiech Możesz ewka założyć następny warsztat o innym charakterze, innych zasadach, z pewnością znadzie się wielu, których weżmie w nich udział np. ja Kwiatek Buziak
A tak ogólnie, to ten i następny tydzień trochę luzu, bo trzeba chatę wysprzątać Rotfl bo potem przyjeżdża rodzinka do mnie na tydzień i też nie będę mieć czasu na karty lub forum, chata pełna ludzi, my 7 osobowa rodzina i oni 5 osobowa rodzina, w sumie 8 dzieci Rotfl Rotfl dacie wiarę ... ?? Buźki Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości