Moje zainteresowania
#9

Moje zainteresowania parę lat temu koncetrowały się stricte na literaturze - początkowo jako odbiorcy klasyków (nie lubię miałkiej literatury), pożerałam książki, a potem sięgnęłam po pióro. Pisałam dużo, erotyki, horror, romans oraz wiersze, przestałam pisać w momencie gdy zakochałam się w mężczyźnie, który uważał, iż to co tworzę jest przeciwko niemu i nie istnieje coś takiego jak natchnienie oraz iluzja...
To zdarzenie spowodowało, iż zaczęłam szukac ujścia mojego hobby gdzie indziej - psychiatria, pojęcie zła w ujęciu etycznym, psychologia, w szczególności psychologia kliniczna - mordercy, zaburzenia osobowości, choroby psychiczne i uzależnienia - wszystko to co nosi piętno "złego licha". Potem zaczytujac się w liteatrze medycznej spostrzegłam swoj pociąg do patologii - badanie zwłok etc etc. Choc dla innych osób może to wydawać sie obrzydliwe, nieludzkie... mnie uskrzydlało. Podejrzewam, że na ten stan wpłynęło moje dzieciństwo, gdzie od małego lubowałam się w horrorach Rotfl

Teraz poszerza wiedzę w kwestiach kulturowych - kobiecość, kobiety, feminizm, religie, masoneria, ezoteryka oraz okultyzm. Ciągle się uczę, słucham i obserwuje... trzeba się rozwijać, stanie w miejscu jest destrukcyjne - tak samo jak koncertrowanie swoich hobbystycznych uwarunkowań s stosunku do jednej dziedziny.

I nie warto słuchać negatywnych opinii innych ludzi ze względu na nasze zapatrywania... te osoby nie przeżyją za nas naszego życia, człowiek musi się rozwijać, a im więcej rzeczy się dowiaduje tym jego horyzont się poszerza Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości