III Cesarzowa w odpowiedzi na pytanie "Co mogę dać ludziom od siebie?"
#9

Jeśli chcesz wiedzieć co możesz dac innym, po co jesteś, jaki jest cel Twojego życia to zapraszam Cię do mojego gabinetu na portret numerologiczny. W dacie urodzenia jest zawartych wiele informacji o tym po co jesteśmy i jaki jest sens naszego życia. Sama główna wibracja - u Ciebie 3 to zaledwie czubek góry lodowej, sa punkty zwrotne, wyzwania, wibracje imion, nazwisk - wiele, wiele tego Uśmiech

Jeśli zdecydujesz się do zapraszam Uśmiech

Wieczory Wróżb (dobrytarot.pl)


A co do karty Cesarzowej to ma ona nr 3 - jeśli jesteś numerologiczną 3 to masz dużo szczęścia w życiu, możliwe, że spadasz na cztery łapy Oczko Masz predyspozycje by być dobrą matką, żoną, kobietą spełnioną, która znajdzie swoje miejsce w świecie, bo masz wyobrażenie o tym czego chcesz i los sprzyja. Ale to zależy zawsze od wielu innych kwestii, liczb w portrecie. Jedna karta to jednak za mało. Ale ja kartę Cesarzowej lubię - ona bije na głowę wszystkie królowe Uśmiech Dla porównania w karcie Cesarza wiernego partnera, dobrego ojca, pracownika, statecznego faceta. Jeśli siebie widzisz w karcie Cesarzowej to dobry omen na przyszłość Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości