OSHO ZEN Tarot - rozmowy...
#74

Nie chce klasyfikować tu ,ani wróżbitów ,ani klientów .Jeśli komuś zależy tylko na odpowiedzi ,czy poznam bruneta w wieczorowa pora ,to znajdzie taka wróżkę ,ktora tak właśnie wróży . Taki klient moze tez zadzwonić do TVP,wysłać SMS .Jest dużo możliwości.,aby usłyszeć konkretna odpowiedź na konkretne pytanie.Moim zdaniem ludzie sa teraz bardziej świadomi ,pracują nad soba ,Sa bardziej wymagający .Często nie wystarcza im taka odpowiedź.Chcą czegoś więcej .Chcą znaleźć przyczynę .Zadają pytania np Co ze mną jest nie tak ,ze do tej pory nie udało mi się spotkać bruneta wieczorowa pora,?albo Dlaczego jak takiego spotykam to nie potrafię z nim tworzyć związku ?Wtedy idzie do wróżbity "terapeuty" ,by ten pomógł mu zrozumieć .Dopóki nie zrozumie dlaczego tak się dzieje to będzie popełniał takie same błędy.Właśnie dlatego potrzebna jest tu znajomość psychologii i wcale nie myślę Lila ,ze tylko bajeru.Wszystko zalezy od tego jak "ty "(nie mowie personalnie)podchodzisz do klienta i czym dla ciebie jest Tarot i z jakim klientem chcesz pracować Jeśli dla mnie tarot jest czyms więcej niz tylko odpowiedzią na pytanie tak, nie ,czy itp. To te karty Osho moga być dobrym narzędziem do pracy z klientem i do pracy nad soba.Wychodzę z założenia ,że jeśli chcesz pomagać innym . Pomóż najpierw sobie zrozumieć siebie.
A tak na marginesie Zib Lila ma racje wstęp z byt długi. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości