W zdrowym ciele zdrowy duch :-)
#27

Obejrzałam ten pierwszy filmik , na którym jest kobieta w ciąży i mężczyzna (post z godz. 16:02), i powiem szczerze, że ja w ogóle "nie widziałam" tego mężczyzny, ponieważ całą moją uwagę przykuła ta kobieta - w czasach, kiedy popkultura promuje szkieletory i wychudzone androidalne ciała, po prostu ta kobieta jest piękna. Prawdziwie zmysłowa taką dojrzałą zmysłowością... A technicznie mężczyźnie nie można nic zarzucić, chociaż akurat ten taniec w moich oczach wygląda naprawdę zmysłowo w wykonaniu kobiet.
No tańczący w ten sposób mężczyzna nie jest dla mnie zmysłowy, ale to może dlatego, że mam kulturowo narzucone wyobrażenie zmysłowości u mężczyzn...? Tancerz (z godziny 17:25 Rotfl ) tańczy pięknie, ale właśnie - wówczas patrzę na niego czysto przez pryzmat technicznego kunsztu, to też jest piękne, co robi, ale w inny sposób.
U kobiety to prostu jest naprawdę seksowne - może czas zacząć się uczyć tego tańca, podobno nigdy nie jest za późno, haha Rotfl

Z drugiej strony nie wiem do końca, jak to jest z tą "męskością" - uwielbiam łyżwiarstwo figurowe na lodzie, i to tylko w wykonaniu mężczyzn, i jakoś w tej sferze taki mężczyzna w obcisłych getrach i na łyżwach w moich oczach nadal jest w 100% męski...

A tak wracając do męskiego tańca brzucha, w końcu też nie każde piękno musi płynąć ze skojarzeń z erotyzmem lub jego brakiem Myśli
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości