Jak poprawić krążenie?
#10

FairyWitch napisał(a):Dziękuję Kwiatek
a można tak sobie aspirynę łyknąć bez innych wskazań jak jakieś bóle/ gorączka?

Dobry pomysł . Aspiryna dobra na wszystko . Szkoda , ze teraz nie mogę brać Tak Będąc młoda mężatką , a może już nie taką młodą, zdarzało mi się zabalować. Zawstydzony Po takich baletach , na drugi dzień drętwiały mi opuszki palców. Szlak mnie trafiał , bo strasznie to przeszkadzało, a i nie powiem troszku się martwiłam. Potem to nawet jak wypiłam 2 setki Zawstydzony i to samo było Rotfl . Poszłam , wiec do swego ulubionego doktora ( ten sam niezmienny od 33 lat) i wyłuszczyłam mu sprawę . Powiedziałam wprost : Doktor nie wiem co jest , ale jak wypije , nawet odrobinę to na drugi dzień opuszki palcowa mi drętwieją . Mój doktor odpowiedział mi swoim zwyczajem. Noooo i co? Ja tak samo mam , weź na drugi dzień aspirynę, przejdzie . Przeszło. Rotfl Rotfl

Libra22 napisał(a):gi-mna-sty-ka :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: to się nazyyywaaa? Szok No ... może. Oklaski

No wiesz Librus ,to wszystko zależy jaką się jest gimnastyczką . . Rotfl Rotfl Może jak zwykle źle zrozumiałam, może Tobie chodziło o grzanie stóp Szok i dmuchanie w dłonie . Krzyk Szok Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości