sen o starej miłości
#11

dziękuję Wam za celne uwagi Buziak Kwiatek
są więc dla mnie dwie możliwości:

1. sen mówił po prostu o tamtym związku, zakończonym dawno temu. ponieważ obecnie nie ma nikogo w moim sercu, nachodzi mnie melancholia i tęsknota za przeszłością - podkreślam podświadomie, bo świadomie to już wszystko dawno za mną. mówi o moim niepoukładanym życiu związkowym, o trudnych relacjach, o reakcjach na zmiany, o pragnieniu zdrowej relacji i odwzajemnionego uczucia.

2. sen poprzez odwołanie się do przykładu tej relacji ostrzega mnie przed złymi decyzjami, niekomfortowym otoczeniem, pułapkami i uwikłaniami. jeśli ta opcja jest prawdziwa, to wydaje mi się, że najbardziej dotyczy pracy, ponieważ obecnie stoję tam przez licznymi wyzwaniami i wszyscy patrzą mi na ręce - a ja muszę dać z siebie 150% aby po okresie próbnym zostać tam na stałe. stąd powinnam pokazać swoją kreatywną pracę i troszkę przebojowości, siły przebicia, a w diable - także sprytu i umiejętnego wykorzystania sytuacji.
w drugiej kolejności może dotyczyć sytuacji emocjonalnej, tego, że być może staram się na siłę kogoś sobie znaleźć.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości