Warsztat 81 - Zgaduj-zgadula co tam Bronce w głowie hula
#8

1.
Umiarkowanie - Cesarzowa - 6 denarów
Myślę, że jest to coś związanego z ogrodem, działką, ziemią... może jakiś kawałek ziemi, albo jakaś roślina (drzewo), coś do ozdobienia ogrodu typu wielka donica, ewentualnie jakieś narzędzie, sprzęt ogrodniczy, ławeczka, zraszacz, coś związanego z trawą, wodą... Dlaczego ten człowiek chciał się tego pozbyć? Nie mam zielonego pojęcia Uśmiech Może kupił sobie kozę i kosiarka mu już nie jest potrzebna? Rotfl Albo wyjeżdża za granicę lub likwiduje firmę/sklep i rozdaje wszystko co ma zbędne? Albo ma tego nadmiar/dostał drugie takie od kogoś i jest mu niepotrzebne? Może mu nie pasuje z jakiegoś powodu do wystroju domu lub ogrodu, albo jego żonie się nie podoba? Może produkuje/sprzedaje takie rzeczy i w ramach dobrego uczynku rozdaje je znajomym? Może żona mu się kazała tego pozbyć? Rotfl ...

2.
10 mieczy - 10 kielichów
Cóż... kraj wielkich kontrastów, jego mieszkańcy na pewno nie są letni, wszystko robią na maksa... jak kochają to na zabój, jak walczą to do ostatka... kraj o niełatwej historii... Nie wiem czemu, ale Rosja, Ukraina, Gruzja mi przychodzi na myśl... może przez te kielichy? Oczko Norwegia, Szwecja... Z niewiadomych również powodów pomyślałam o Indiach lub Japonii Uśmiech

3.
Sąd - Świat - Arcykapłan
Długie włosy, ciemne, być może falujące. Niebieskie oczy. Zgrabne, zadbane ciało. Raczej wysoka. Cera jasna. Pewny sposób zachowania, zdecydowane ruchy. Ubrania - kobiece, zwiewne, spódnice, sukienki podkreślające ciało, wygodne. Bez nadmiernej ilości ozdób - jeżeli już to jakaś charakterystyczna biżuteria, jedyna w swoim rodzaju. Makijaż - kosmetyki wygładzające koloryt cery, rozjaśniające, podkreślające kształt oczu czy twarzy, ale absolutnie nie silny/bardzo widoczny makijaż. Lubisz świeże, "zielone" ale lekko tajemnicze zapachy, nic duszącego. Ładne usta, białe zęby Uśmiech

4.
8 buław - Królowa mieczy - Rycerz mieczy
Coś, co było dosyć pilnie potrzebne, a raczej, coś, co byś już chciała mieć Uśmiech Czyżby samochód? Jeśli nie samochód, to może jakaś część do samochodu, albo inny środek lokomocji (np. rower). Możliwe też, że jakiś sprzęt elektroniczny, elektryczny, rehabilitacyjny - wieża grająca, komputer, telewizor, lampa (normalna lub do naświetlań), drukarka, laser, kserokopiarka... A może jakiś mebel?

5.
Koło Fortuny...
Myślę, że 6, 7 lub 10 Uśmiech Jest to pytanie ciężkie do odgadnięcia, bo ktoś, kto to przeczyta zawsze może w tej chwili zdecydować o wzięciu udziału, bądź zrezygnowaniu z warsztatu Uśmiech

Bronko, jak widzisz - pomimo niezwykle trudnych pytań Wyśmiewacz zdecydowałam się rozłożyć karcięta - zobaczymy z jakim skutkiem Oczko
Dziękuję, całuję Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości