#15

Nie wiem czy mogę tutaj opisać mój dzisiejszy sen,ale własnie szukając znaczenia snu,znalazlam ten wątek i chciałam opisać co mi sie śniło Uśmiech Było wielkie akwarium, z góry otwarte, wypełnione rybkami, rożnej wielkości i "maści". Wyskakiwały z tego akwarium,nie widzialam tego dokładnie, tak jakby latały. W pewnej chwili, pomieszczenie było pelne wody po kostki, ja chodziłam po tej wodzie i łowiłam te rybki rękoma, aby wkładać je spowrotem do akwarium.Żaliłam sie nad nimi, że chciały na wolność a ja je spowrotem do tego akwarium wkładam, mówilam do nich jak do dzieci, niektóre mnie wkurzały, bo uciekały, albo mnie kąsały, tak jakby z przekory Oczko Było ich coraz więcej w tej wodzie, jakby sie w sekundzie rozmnażały. W końcu wyławiałam te największe, bo z tymi małymi nie dawałam sobie rady, poza tym widziałam,że akwarium nie pomieści wszystkich Myśli Powiem jeszcze,że te malutkie rybki, były tak jakby przezroczyste, a te większe kolorowe i piękne, takie które można na przykład oglądać tylko w miejscach,gdzie są rafy koralowe [Obrazek: 2_1276261655.jpg]
W moim śnie tak to nie wyglądało co prawda, tylko woda po kostki Oczko Jak sądzicie, co może oznaczać taki sen?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości