Transparent Tarot produkcji własnej
#45

Myślę usilnie i projektujęOczko Z tego wszystkiego urodził się pomysł na transparent (zgodnie z sugestią Rani - zmieniłam grafiki na własne) oraz na zwykłą talie na bazie transparenta. Na razie pracuję nad przezroczystym.
Chłop ma już mnie dość, mówi, że cieszy się, że mam zajęcie, ale powinnam przerzucić się na coś co dochód przyniesie Uśmiech

Poproszę ewentualnych zamawiających o sugestie odnośnie kolorystyki, ewentualnie podesłanie linków ulubionych talii - to mi zapewne również pomoże w dobraniu barw i wykończeniu. Może być tu lub na PW. Niestety, jeśli chodzi o mazaki niezmywalne - najczęściej bywają tylko w podstawowych kolorach. Ale są jeszcze mazaki do szkła - coś pokombinuję Uśmiech
Złoty się sprawdził, z tej samej firmy widziałam jeszcze srebrny.
Co do RudejLili to już chyba wiem - tak jak ostatni obrazek - z tym złotym... Kielichy tylko chciałabym jasnoniebieskie zrobić, a nie granatowo- żółte, muszę połazić za mazakiem.

Poproszę też ewentualnie o propozycje co do ceny, jaką jesteście w stanie zapłacić.
Same moje koszta przedstawiają się mniej więcej tak:
Folia (teczki) - około 7-10 zł za ilość potrzebną do wykonania 78 kart (chyba, że znajdę taniej)
Mazaki - podstawowe kolory na razie mam,
zakupiłam dodatkowo
- złoty - 12 zł
Myślę o zakupie
- srebrny - 12 zł
- jasnoniebieski - 12 zł
Jeśli ktoś zażyczy sobie innych kolorów - też trza będzie nabyć (o ile się znajdzie) Uśmiech

No i jak pisałam wcześniej - co najmniej dwa dni pracy (około 10-16 godzin).

W zamian można mieć własną - niepowtarzalną, ręcznie robioną talię Uśmiech
Odpowiedz
#46

KatiJo napisał(a):Myślę usilnie i projektujęOczko Z tego wszystkiego urodził się pomysł na transparent (zgodnie z sugestią Rani - zmieniłam grafiki na własne) oraz na zwykłą talie na bazie transparenta. Na razie pracuję nad przezroczystym.
Chłop ma już mnie dość, mówi, że cieszy się, że mam zajęcie, ale powinnam przerzucić się na coś co dochód przyniesie Uśmiech

KatiJo jestes rewelacyjna ! kto wie ...kto wie ...moze wlasnie z tego jakas fajna kaska wpadnie...ja zaplace za koszty i twoj czas, tylko podaj kwote, talia na zamowienie jest drozsza niz taka tasmy...to tak jak z sukienka szyta na miare...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości