Rytuał na schudnięcie
#1

Czy istnieje jakiś rytuał na schudnięcie?
Nie jem dużo i stosowałam różne diety. Poza tym chodzę na basen, po górach i jeżdżę na nartach ( w tym oku 6 razy), a schudnąć nie umiem. To chyba przez to siedzenie 8 godzin w biurze. Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#2

Przejdż sie do lekarza dietetyka, endokrynologa. Jeśli jest tak jak mówisz to masz jakieś zaburzenia metabolizmu.
Odpowiedz
#3

Atenka napisał(a):Nie jem dużo i stosowałam różne diety. Poza tym chodzę na basen, po górach i jeżdżę na nartach ( w tym oku 6 razy), a schudnąć nie umiem. To chyba przez to siedzenie 8 godzin w biurze. Uśmiech Uśmiech
Najpierw spisz co jesz (każdy posiłek) i w jakiej sytuacji (jesteś smutna, z kim, itp) np. przez tydzień. Potem policz kalorie i będziesz widziała co jest grane.
Może jesz tyle że bilans wychodzi na zero Bezradny
Na pewno te informacje dużo dadzą dietetykowi.
PZDR
Odpowiedz
#4

Dzięki za dobre rady. Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#5

Hokus pokus tłuszcz znika z boków .. ah byłoby pięknie Uśmiech) Kiedyś przeczytałam ciekawostkę, że jeżeli nastawimy nasz mózg i podświadomość na fakt , że chudniemy, mamy fajną figurę to tak też będziemy siebie spostrzegać i wcielać to w życie. Grunt to nie użalać się nad sobą, biernie nie szukać diety cud, czarów, magii tylko systematyczny ruch, dobre nastawienie i zdrowe odżywianie!Uśmiech

" Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz , rozpocznij to! Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.. "
Odpowiedz
#6

Dzięki za dobrą radę. Uśmiech Na razie zaczęłam chodzić pieszo do pracy. Musze wcześnie wstawać, bo mam 10 km. Ale długo tak nie pociągnę. Muszę naprawić rower. Uśmiech
Odpowiedz
#7

może jakieś problemy z tarczycą albo ostatni posiłek zjadany zbyt późno po powrocie z pracy.
Odpowiedz
#8

Myślę, że potrzeba Ci więcej snu. A co do wysiłku to jem dość dużo ale trzymam wagę (no może brzuch spada ale mięśnie rosną) i mam do tego naprawdę dużo wysiłku.
Odpowiedz
#9

Atenka, spróbuj może autohipnozy? Polecam Adama Bytowa/Bytofa (jakoś tak). Mnie w innej kwestii zadziałało super.

Wszystko jest energią.
Odpowiedz
#10

Atenka tu schudłam, jak i Suna i chudnę dalej - http://slank.pl Polecam!!!
Odpowiedz
#11

Ja też schudłem. Spodnie ciasnawe 4 miesiące temu teraz spadają. .....
Odpowiedz
#12

gratulacje
Odpowiedz
#13

Polecam ćwiczenia z Chodakowską, dają w tyłek ale efekt jest Uśmiech
Odpowiedz
#14

Zamiast rytuałów ja bym polecił zaprogramować podświadomość za pomocą technik NLP i przez to zwiększyć skuteczność w odchudzaniu.

Jak wiadomo, czasem negatywne wzorce w głowie nie pozwalają nam ruszyć z miejsca.
Odpowiedz
#15

ja proponuje tez odstawienie pszenicy... i ograniczenie węglowodanow
Odpowiedz
#16

Moi drodzy - Najlepsza dieta - to tzw. "MŻ" Nie podjadać ciasteczek cukierków, żadnych słodkości między posiłkami, czy do tradycyjnej kawy czy herbaty.
Ktoś kiedyś powiedział -że śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem a kolację oddaj wrogowi.

Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkiego dobrego Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości